Sala Wielka

Sala Lustrzana

Sala Mała

srebrna

Sala Srebrna

malinowa

Sala Malinowa

galeria

Galeria Artus

cinema

Artus Cinema

Wynajem sal

mawiają, że dzieją się tu doniosłe rzeczy…

Centrum Kultury Dwór Artusa dysponuje pięcioma reprezentacyjnymi salami oraz salą kinową na 47 osób znakomicie nadającymi się na organizację konferencji, uroczystych gali, bankietów, spotkań, seminariów itp. Historyczny i niezwykle efektowny wystrój sal przeplata się z nowoczesnością i pełnym profesjonalizmem organizacji imprez.

Dwór Artusa dysponuje nowoczesnym sprzętem audio/video.
Posiadamy:
  • system liniowo wyrównany Nexo wraz z mikrofonami bezprzewodowymi
  • ekran o wymiarach 427 x 320 cm
  • projektory multimedialne (NEC NP 4100 z teleobiektywem [6200 ANSI], Sharp XG-C55X [3000 ANSI])
  • monitor plazmowy 50” na statywie
  • specjalistyczne oświetlenie sceniczne
  • dostęp do bezprzewodowego Internetu

Więcej informacji: Sebastian Chojnacki
sebastian@artus.torun.pl
+48 56 655 49 39 wew. 28

Nasze doświadczenie gwarantuje zadowolenie nawet najbardziej wymagającego klienta!

 

SALA WIELKA

Sala Wielka jest największą i najbardziej reprezentacyjną salą Dworu Artusa. Może pomieścić 300 osób na widowni. Na balkonach dysponujemy dodatkową ilością 50 miejsc. Scena Sali Wielkiej o wymiarach 6,5  x 12 m pozwala na umieszczenie stołu prezydialnego, rozstawienie wielkoformatowego ekranu czy inne, dowolne zaaranżowanie tej przestrzeni. Sala wyposażona jest w profesjonalne nagłośnienie, zaciemnienie oraz nowoczesną klimatyzację. Istnieje również możliwość wynajęcia Sali Wielkiej na organizację koncertu lub innego wydarzenia artystycznego.

SALA LUSTRZANA

Sala Lustrzana usytuowana na II piętrze, tuż przy wejściu z holu, pozwala na wygodne ulokowanie sekretariatu konferencji lub miejsce powitań gości.

SALA MAŁA

Sala Mała jest najczęściej wykorzystywana jako sala bankietowa, na której można zaaranżować przerwę kawową czy lunch dla uczestników konferencji. Jej wymiary (7x14m) pozwalają również na zorganizowanie obrad konferencyjnych dla ok. 100-120 gości. Wraz z Salą Srebrną i Salą Malinową stanowi znakomite zabezpieczenie części bankietowej po firmowych uroczystościach i konferencjach dla większej liczby osób.

SALA SREBRNA

Sala Srebrna, przejściowa pomiędzy Salą Małą i Salą Malinową, znakomicie nadaje się na usytuowanie stołu z poczęstunkiem czy przerwą kawową przy okazji organizacji konferencji na Sali Małej lub Sali Malinowej.

SALA MALINOWA

Sala Malinowa, nazywana tak od koloru wystroju, pozwala na zorganizowanie mniejszych szkoleń i spotkań firmowych (do 80 osób). Cieszy się jednak niezwykłym powodzeniem ze względu na swój urok i kameralny charakter. Może służyć również jako sala bankietowa w przypadku organizowania konferencji na Sali Małej.

GALERIA ARTUS

Galeria Artus, przestronna sala na I piętrze Dworu Artusa, z oknami wychodzącymi na Rynek Staromiejski, służąca na co dzień jako sala wystawowa; w sam raz na organizację wykładu, szkolenia czy spotkania dla max. 60-70 osób.

ARTUS CINEMA

Artus Cinema, przytulna salka kinowa w pomieszczeniach piwnicznych Dworu Artusa, wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny, dla 46 osób, doskonała na szkolenie lub wykład.