Więcej w Artusiewydarzenia cykliczneZdobny napis Piwnice Popkultury pod nim trzy figurki ludziki, każda w innym kolorze. W tle widać jakąś grę planszową
Artykuł dostępny w audiodeskrypcji

Otwieramy bramy piwnic Dworu Artusa! Jeśli potrzebujecie przestrzeni do grania w dowolne gry planszowe, karciane, bitewniaki, czy erpeżki (gry erpegie) - to miejsce jest dla was!

Jeśli potrzebujecie współgraczy do ulubionego tytułu - piszcie do nas (poprzez fanpejdż Dworu Artusa)! Na bieżąco będziemy aktualizowali tablicę ogłoszeń i postaramy się znaleźć innych chętnych.

Dodatkowo w środy przestrzeń będzie pod opieką grupy CziThorn. Jeśli chcecie nauczyć się grać w madżonga - nie ma lepszego adresu!

Piwnice Popkultury czynne są we wtorki i środy w godzinach 17:00-22:00. Wstęp wolny!

gra planszowa z kilkoma czarnymi wielościennymi kośćmi

Otwieramy bramy piwnic Dworu Artusa! Jeśli potrzebujecie przestrzeni do grania w dowolne gry planszowe, karciane, bitewniaki, czy erpeżki (gry RPG) – to miejsce jest dla was!

Jeśli potrzebujecie współgraczy do ulubionego tytułu – piszcie do nas! Na bieżąco będziemy aktualizowali tablicę ogłoszeń i postaramy się znaleźć innych chętnych.

Dodatkowo w środy przestrzeń będzie pod opieką grupy ChiiThorn. Jeśli chcecie nauczyć się grać w mahjonga – nie ma lepszego adresu!

Piwnice Popkultury czynne są we wtorki i środy w godzinach 17:00-22:00. Wstęp wolny!