Więcej w ArtusieLogotyp Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. Czerwony logotyp przedstawiający klucz wiolinowy na białym tle.
Artykuł dostępny w audiodeskrypcji

Czy mamy tu osoby uzdolnione muzycznie? W Wyszkowski Ośrodek Kultury Hutnik trzydziestego maja 2024 roku odbędzie się trzydziesty pierwszy Ogólnopolski Festiwal Piosenki lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych Powróćmy do piękna w słowie i muzyce popularyzujący polską piosenkę oraz autorów i kompozytorów tworzących w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych.

Zgłoszenia w formie skanu karty uczestnictwa oraz pliku em pe trzy z trzema nagranymi polskimi piosenkami należy wysłać na adres mailowy lub dostarczyć na adres stacjonarny do jedenastego marca 2024 roku. Karta zgłoszeniowa wraz z regulaminem dostępna jest na stronie https://klub2012.com.pl/regulaminy/

Czy mamy tu osoby uzdolnione muzycznie? W Wyszkowski Ośrodek Kultury Hutnik 30 maja 2024 roku odbędzie się XXXI Ogólnopolski Festiwal Piosenki lat 60. i 70. „Powróćmy do piękna w słowie i muzyce” popularyzujący polską piosenkę oraz autorów i kompozytorów tworzących w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych.
Zgłoszenia w formie skanu karty uczestnictwa oraz pliku mp3 z trzema nagranymi polskimi piosenkami należy wysłać na adres mailowy lub dostarczyć na adres stacjonarny do 11 marca 2024 roku. Karta zgłoszeniowa wraz z regulaminem dostępna jest na stronie https://klub2012.com.pl/regulaminy/