Wywiad z Termosem | Rozmowa live z Wojtkiem Tremiszewskim

Kiedy

13.06.2020
sobota | godz. 18:00

Gdzie

Facebook Dworu Artusa
Wstęp wolny! Zapraszamy!

Pamiętacie styczniowy monodram teatralny Wojciecha Tremiszewskiego, który odbył się w tym roku w Dworze Artusa? Jesteście ciekawi, co zmieniło się od tego czasu w życiu autora Adama Mickiewicza, lirycznej próbie odnalezienia się w branży rozrywkowe? I jak odnajduje się w roli Mistrza Gry w sesjach RPG na youtubowym Kanale Termosa? Jakie ma plany na przyszłość? Na pewno sami macie wiele pytań do Termosa. Dajemy Wam możliwość zadania mu ich już 13 czerwca punkt o 18:00 na naszym Facebooku!

Odpowiedzi poznamy w czasie rozmowy live prowadzonej przez Piotra Pawłowskiego.

Wojciech Tremiszewski – aktor, improwizator, autor. Członek niegdysiejszego Kabaretu LIMO, Warren ze SPADKOBIERCÓW, improwizator w min. W Gorącej Wodzie Kompani, Peleton, W Trzech Osobach, a ostatnio także Solo Impro (jego solowe improwizowanie można oglądać na youtubowym Kanale Termosa).

Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć w  Toss a coin to Artus & Artists  i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!

Kliknij i przenieś się do artusowego