Weekendowe Zwiedzanie Dworu Artusa

Kiedy

05.06.2021
sobota | godz. 14:00

Gdzie

Sień Dworu Artusa

Bilety

10zł / normalny
5zł / ulgowy
Wydarzenie przełożone z dnia 8 maja 2021 roku | Wcześniej zakupione bilety zachowują ważność
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Zwiedzanie Dworu Artusa

W czerwcu wreszcie otwieramy znów przed Wami swoje podwoje i wracamy do zwiedzania Dworu Artusa!

Szukasz pomysłu na ciekawe spędzenie sobotniego popołudnia z rodziną lub znajomymi? Wybierz się na zwiedzanie jednego z najbardziej charakterystycznych budynków toruńskiej Starówki! Wizyta w salach Dworu Artusa – pełnych luster, kryształowych żyrandoli i niezwykłych historii to wspaniała zabawa dla starszych i młodszych!

Dwór Artusa to nie tylko centrum kultury, ale również zabytek historyczny i architektoniczny. Z budynkiem związany jest szereg wspomnień, historii i opowieści, bez których zrozumienie Torunia jako ośrodka handlu, gospodarki i sztuki nie byłoby możliwe.

Pod okiem przewodnika, możecie zajrzeć do reprezentacyjnych sal (na co dzień niedostępnych gościom), wysłuchać burzliwej historii miejsca i budynku, a także poznać wiele nieznanych szerzej ciekawostek i legend. Oprowadzanie odbędzie się przy grupie co najmniej 5 osób.

Grupy zorganizowane (nie większe niż 20 osób) mogą zwiedzić Dwór Artusa w innych terminach (w miarę możliwości) po wcześniejszej rezerwacji, której dokonać można pisząc na adres mailowy: biuro@artus.torun.pl. Oprowadzanie będzie możliwe dla osób indywidualnych w grupach do 15 osób maksymalnie.