Warsztaty Modelarstwa Figurkowego w Fantastycznym Domu Kultury

Kiedy

01.08.2022
poniedziałek | godz. 17:00

Gdzie

Filia Dom Muz | Rudak
Wstęp wolny! Zapraszamy!
Warsztaty dla osób od 12 rok życia | Czas trwania zajęć: 3h | Obowiązują zapisy na zajęcia poprzez formularz zgłoszeniowy – link w opisie wydarzenia

Potrzebujecie dawki kreatywności? Chcecie rozwinąć swoje zdolności manualne? Mamy dla Was idealne wydarzenie –„Warsztaty Modelarstwa Figurkowego”!

W pracowni modelarskiej Fantastycznego Domu Kultury otrzymacie z zarówno modele, na których będziecie ćwiczyć, jak i dostęp do narzędzi i materiałów: pędzli, farbek, pilników, lampek, trzecich rąk i wszystkiego innego, co będzie Wam potrzebne do stworzenia własnej figurki. Trzeba zabrać ze sobą jedynie gotowość do nauki!

Pod okiem doświadczonej instruktorki stworzymy z kawałka plastiku małe dzieła sztuki, które później mogą posłużyć jako armia, kiedy wcielimy się w dowódcę w grach bitewnych. Na warsztatach będziemy pracować na modelach z „Warhammera 40k” oraz „Warhammera: Age of Sigmar”.

Chętnych do uczestnictwa w warsztatach prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego – TUTAJ!

Zajęcia poprowadzi dla Was Katarzyna Konieczna.

Współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Miłośników Gier i Fantastyki „Thorn”.

Wydarzenie organizowane w ramach projektu Fantastyczny Dom Kultury realizowanego przez Centrum Kultury Dwór Artusa ze środków Budżetu Obywatelskiego mieszkańców miasta Torunia.