Warsztaty Florystyczne | Flower Boxy | Dzień Babci i Dziadka

Kiedy

13.01.2022
czwartek | godz. 18:00

Gdzie

Filia Dom Muz | Rudak

Bilety

55zł / normalny
Bilety: Koszt: 55 zł/ bilet jednorazowy (na wybrane ze spotkań), 230 zł/ karnet na 5 spotkań | Na każdym spotkaniu płacimy za stanowisko (materiały na jedną kompozycję), przy stanowisku może pracować od 1 do 3, więc kupując jeden bilet możecie ze sobą zabrać dziecko, mamę, sąsiadkę czy partnera | Harmonogram spotkań: od października zaczynając - 07.10.2021/14.10.2021/18.11.2021/09.12.2021/13.01.2022/10.02.2022/10.03.2022/07.04.2022/12.05.2022/09.06.2022 | Prowadząca – Aleksandra Strzelec | Szczegółowe informacje dotyczące warsztatów: aleksandra.strzelec@artus.torun.pl
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

Z myślą o tych, którzy chcieliby stworzyć coś niepowtarzalnego i włożyć w to własne uczucia przygotowaliśmy specjalne Warsztaty Florystyczne, dzięki którym wspólnie wejdziemy w żywy dialog z naturą i samodzielnie będziemy kreować niesamowite kompozycje roślinne pełne rozmaitych faktur, kształtów i zapachów!

Musicie przyznać, że żaden upominek nie cieszy tak, jak ten wykonany przez nas własnoręcznie. W tym zimowym czasie – mając na uwadze nadchodzące Dni Babci i Dziadka – przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe warsztaty florystyczne, na które zabierzcie do towarzystwa babcię bądź dziadka! Pod okiem Aleksandry Strzelec stworzymy eleganckie dekoracje, które nie tylko nadadzą styczniowi wiosennego charakteru, ale także zaowocują pięknymi pomysłami na prezent. Flower boxy – bo to właśnie one będą głównymi bohaterami zajęć – to pudełka z kwiatami, które łączą w sobie piękno bukietu z nowoczesnym designem.

W trakcie warsztatów wspólnie stworzymy bukiety w flower box’ach w stylu boho, pozwalających nam na pełną swobodę w komponowaniu. Kolorystykę zaczerpniemy z natury – przeważać będą zielenie, beże i róże, by w dalszej części zajęć skupić się na rękodziele i odkryć w sobie zamiłowanie do samodzielnego wykonywania pięknych dodatków – papierowych liści, które staną się dopełnieniem naszych kwiatowych kompozycji. Główny materiałem na jakim będziemy pracować to róże, które są jednymi z najpiękniejszych oraz najstarszych kwiatów na świecie. Dowiemy się także, jak wiele znaczeń i zastosowań ma ten wyjątkowy kwiat.

Zapewniamy jeden box na Uczestnika, kwiaty cięte, dodatkowe żywe, zielone ozdoby do bukietu, niezbędne narzędzia i artykuły do wykonania własnego flower boxa, a także inspiracje florystyczne oraz wskazówki, jak dbać o box przez kolejne dni, aby pozostał jak najdłużej żywy. Oczywiście nie zabraknie również wspaniałej i twórczej atmosfery w kameralnej grupie.

Harmonogram kolejnych spotkań:

  • 10.02.2022 – Kula Miłości | Kokedama
  • 10.03.2022 – Mikroklimat w szkle
  • 07.04.2022 – Wielkanocne Kompozycje
  • 12.05.2022 – Wianki
  • 09.06.2022 – Bukiety okolicznościowy

Więcej informacji o wszystkich Warsztatach Florystycznych i karnecie – TUTAJ!

Warsztaty poprowadzi dla Was Aleksandra Strzelec –  florysta, architekt krajobrazu i edukator. Od 3 lat prowadzi warsztaty florystyczne w Filii Dom Muz RUDAK. Wszystko, co jest związane z naturą, jest jej najbliższe. Florystyka to niezmiennie jej największa pasja, którą cały czas rozwija w sobie. Najlepiej czuję się w ogrodzie, w lesie, na polu i na łące – czerpie z natury pełnymi garściami! Czerpcie i Wy!

Koszt: bilet jednorazowy: 55 zł (na wybrane ze spotkań), karnet na 5 spotkań 230 zł*. Po zakupieniu karnetu prosimy o potwierdzenie przybycia na poszczególne spotkania minimum 4 dni robocze przed ich rozpoczęciem na adres e-mail: aleksandra.strzelec@artus.torun.pl

Szczegółowe informacje dotyczące warsztatów: aleksandra.strzelec@artus.torun.pl

* Na każdym spotkaniu płacimy za stanowisko (materiały na jedną kompozycję), przy stanowisku może pracować od 1 do 3 osób, więc kupując jeden bilet możecie ze sobą zabrać dziecko, mamę, sąsiadkę czy partnera.