KONSTELACJE | I miejsce - Monika Fortuniak | koncert

Kiedy

07.08.2020
piątek | godz. 19:00

Gdzie

Sala Wielka

Bilety

20zł / normalny
15zł / ulgowy
5zł / streaming
Bilety: 20 zł/normalny, 15 zł/ulgowy, 5 zł/streaming (istnieje możliwość zakupienia biletu streamingowego na koncert, który transmitowany będzie na żywo w Internecie. Więcej informacji po zakupie biletu).
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Koncerty pod Gwiazdami

Festiwal pod Gwiazdami w tym roku odbywa się w wyjątkowej formie. Jury Plebiscytu Muzycznego Konstelacje niczym odkrywcy nowych galaktyk wyłoniło 15 gwiazd – artystów, artystki oraz zespoły – tworzących na lokalnym rynku muzycznym. Wśród nich wybraliście finałową trójkę, która zaprezentuje się na naszej scenie! Każdy koncert odbędzie się w innej lokalizacji.

W zaciętej walce o podium I miejsce dzięki Wam zajęła Monika Fortuniak! Fanów artystki czeka nie lada gratka! Już 7 sierpnia o godzinie 19:00 usłyszymy w Sali Wielkiej Dworu Artusa utwory z albumu Za Jasno, który składa się z sześciu lat zamkniętych w pięćdziesięciu dwóch minutach gitarowej popowej psychodelii. To droga z punktu A do B, którą każdy może przejść we własny sposób i spojrzeć nań z własnego punktu widzenia. Powstały materiał został zarejestrowany przez Vintage Records Studio. 10 stycznia 2020 roku odbyła się jego premiera.

Na scenie wraz z Moniką Fortuniak wystąpią:

  • Michał Doliński – klawisz
  • Piotr Klimek – bas
  • Kamil Wiszniewski – gitara
  • Mateusz Rudnicki – perkusja

Monika Fortuniak to gitarowa maniaczka, wierna fanka Johna Frusciante, miłośniczka psychodelii i białych t-shirtów. Autorka tekstów i muzyki – perfekcjonistka spod znaku Panny. Przez lata związana z bydgoskim zespołem Gravity, teraz wraca z debiutancką solową płytą.

Współorganizatorzy: