Kami - koncert

Kami - koncert

Kiedy

26.02.2016
piątek | godz. 19:00

Gdzie

Sala Wielka

Bilety

25zł / normalny
20zł / przedsprzedaż
>
Nieodebrane rezerwacje - wyprzedawane od 21 lutego (poniedziałek) od godziny 12:00!
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Jazz w Artusie

Koncert Kami czyli Kamili Abrahamowicz, łączący brzmienia popu, jazzu, soulu i folku, będzie wspaniałą okazją do zetknięcia się z wielkim talentem związanej z Bydgoszczą wokalistki. Artystka pochodzi z Prudnika, ale swoje muzyczne życie związała z miastem nad Brdą. Tu skończyła Akademię Muzyczną i dziś jest dyplomowaną wokalistką, a także skrzypaczką i dyrygentką. W 2013 uzyskała tytuł doktora w dziedzinie wokalistyki.

Kami jest laureatką wielu festiwali i konkursów. Największym jej sukcesem jest druga nagroda Piątych Międzynarodowych Zmagań Jazzowych w Szczecinie w 2006. W tym samym roku, wraz z zespołem 012 Acoustic Quartet, została laureatką I miejsca Europejskich Integracji Muzycznych w Żyrardowie. Brała udział w różnych projektach – od wspierania gwiazd w chórkach, po występy solowe z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej. Od 2010 roku zaczęła koncertować prezentując swój autorski materiał.

W Dworze Artusa artystka zaprezentuje przede wszystkim repertuar, który znalazł się na debiutanckiej płycie Wherever you go, (patronat nad płytą i koncertem objęły portale: hejtu.pl oraz jazzsoul.pl) która ukazała się w maju 2015 roku. Materiał to połączenie jazzu, popu, soulu i folku. Poza utworami autorskimi możemy spodziewać się także standardów muzyki jazzowej i około jazzowej, a także piosenek zaczerpniętych z repertuaru wielkich polskich wokalistów, takich jak Andrzej Zaucha. Będzie melancholijnie i balladowo, ale także energetycznie i drapieżnie.

Więcej informacji:

www.kamimusic.pl

www.facebook.com/kami.official.profile

Kami - koncert

Wystąpią:

  • Kami – wokal
  • Michał Szlempo – instrumenty klawiszowe
  • Przemysław Świerk – gitara
  • Mateusz Krawczyk – perkusja