Filmowe poniedziałki na miejscu

Kiedy

10.01.2022
poniedziałek | godz. 16:30

Gdzie

Artus Cinema
Wstęp wolny! Zapraszamy!
Liczba miejsc ograniczona | Bezpłatne wejściówki do odbioru pół godziny przed seansem | Jednej osobie przysługuje 1 wejściówka. Brak możliwości rezerwacji wejściówek
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Filmowe poniedziałki

Filmowe poniedziałki to nasz cykl dla kinomaniaków i zwykłych laików, podczas których pojawiający się na ekranie film, pozostaje tajemnicą, aż do momentu, gdy usiądziecie w naszej kameralnej sali kinowej.

Co tym razem obejrzymy? Tego popołudnia zabierzemy Was w niezapomnianą podróż brudnymi ulicami USA. Na jednej z przecznic przedstawimy Wam naszego bohatera, który dźwiękami gitary łata przetartą koszulę i rozrywa serca. Uważajcie! prawdopodobnym jest, iż podążając jego śladami przepadniemy bez wieści na kilkadziesiąt lat. Co prawda nie mamy ani samolotu ani maszynerii, która uwięzi Was w naszej sali, ale dysponujemy prawdziwą, chwytającą za gardło historią, która zatrzyma Was w Dworze jeszcze dobre kilka minut po zakończeniu seansu!

Seans, jak zwykle poprzedzi krótka prelekcja przedstawiająca historię powstawania filmu oraz kinowe ciekawostki z nim związane.