Filmowe poniedziałki na miejscu

Kiedy

21.06.2021
poniedziałek | godz. 15:30

Gdzie

Artus Cinema
Wstęp wolny! Zapraszamy!
Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Bezpłatne wejściówki do odbioru pół godziny przed seansem. Jednej osobie przysługuje 1 wejściówka. Brak możliwości rezerwacji wejściówek.
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Filmowe poniedziałki

Fotele w Artus Cinema znów na Was czekają! Filmowe poniedziałki to nasz cykl dla kinomaniaków i zwykłych laików, podczas których pojawiający się na ekranie film, pozostaje tajemnicą, aż do momentu, gdy usiądziecie w naszej kameralnej sali kinowej.
Co tym razem obejrzymy? Rok 1947, ekscentryczny geniusz matematyczny obala dotychczasowe teorie naukowe, zmieniając tym swoje życie na zawsze. W momencie, gdy bohater zaczyna odnosić międzynarodowe sukcesy, zdiagnozowano u niego schizofrenię. Matematyk musi zmierzyć się z przeciwnościami losu, które pokonałyby niejeden wielki umysł, jednakże bohater u swego boku ma niezwykle wspierającą żonę. Czy uda im się wspólnie uporać z przeszkodami losu? Przekonamy się już 21 czerwca.
Seans, jak zwykle poprzedzi krótka prelekcja przedstawiająca historię powstawania filmu oraz kinowe ciekawostki z nim związane.