e-Zwiedzanie Dworu Artusa | Dom Muz na Podmurnej - Part 5

Kiedy

18.05.2020
poniedziałek | godz. 16:30

Gdzie

YouTube Dworu Artusa

Bilety

2-20zł / normalny
Toss a coin to Artus & Artists - Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć KUP BILET i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!

Po raz kolejny zabierzemy Was w wirtualny spacer po Podmurnej, gdzie w miejscu jednego z najstarszych budynków w Toruniu – starego spichlerza – znajduje się nasza filia Dom Muz Podmurna. Pomimo że w XIX wieku został on przebudowany na mieszkania, nadal zachwyca gotyckim stylem. Jego wnętrze skrywa wiele ciekawych i wartych uwagi miejsc – charakterystyczne dla spichrza okna w sali widowiskowej, więźba dachowa na strychu i tajne przejście do oficyny w tunelach zabytkowej piwnicy.

Z przyjemnością oprowadzimy Was po tych magicznych przestrzeniach, które podobno nadal zamieszkują Muzy! Tym razem czeka na nas strych… Jesteście ciekawy czy znajdziemy je właśnie tam? Do zobaczenia na dworskim Facebooku i YouTube!

Kliknij i przenieś się do artusowego