e-Wieczór rękodzieła | Kartki kirigami

Kiedy

08.06.2020
poniedziałek | godz. 18:00

Gdzie

Zoom

Bilety

2-20zł / normalny
Toss a coin to Artus & Artists - Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć KUP BILET i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

Chcesz zaskoczyć bliskich wyjątkową kartką skrywającą niespodziankę? Wraz z Asią Wiśniewską przygotowaliśmy dla Was szczególne warsztaty, w trakcie których dowiecie się, że kartka ma wiele twarzy. Może być ona częściowo szyta lub złożona jak harmonijka, a nawet przyozdobiona pięknym haftem. W trakcie zajęć skupimy się na technice kirigami, która wygrała w głosowaniu wśród odbiorców e-wieczorów. Asia, dzieląc się z Wami swoją pasją do rękodzieła, pokaże Wam krok po kroku, jak wykonać w tej technice piękne kartki okolicznościowe, których temat wybierze sobie każdy z uczestników.

Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza Google lub pod adresem e-mail: podmurna@artus.torun.pl – w odpowiedzi prześlemy szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu (posługujemy się programem Zoom obsługiwanym przez komputery i smartfony).

Zajęcia poprowadzi dla Was nasz gość specjalny Asia Wiśniewska.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Kliknij i przenieś się do artusowej grupy Edukacja i Animacja w Dworze Artusa