e-Świat i okolice | Indie - Bangalore

Kiedy

27.01.2021
środa | godz. 17:30

Gdzie

YouTube i Facebook Dworu Artusa
Wstęp wolny! Zapraszamy!

Marzyliście kiedyś o podróży do Indii – kraju, który fascynuje i zachwyca wielu nie tylko wzniosłą architekturą, ale także bogactwem kolorów, dzięki swej różnorodności kulturowej?

Wracając po zimowej przerwie w ramach cyklu Świat i okolice, zabierzemy Was w podróż do Indii, a dokładnie do miasta Bangalore. Za sprawą Katarzyny Chmary zagości w naszych domach klimat prosto z tego kraju, ale z nutą improwizacji… Tej teatralne i podróżniczej!

Katarzyna spędziła w Indiach tydzień. Może się wydawać, że to niewiele, ale był to czas wspaniałej przygody, która na zawsze zostanie w jej pamięci. Podobnie, jak pyszne jedzenie, piękne palety kolorów, kultur i ulic, niepodobnych do tych, które znamy.

Dzięki pasjom Katarzyny Chmary –  teatrowi improwizacji i improwizatorom z Indii – będziemy mogli poznać jej oczami zakamarki Bangalore, które nie są znane zwykłemu przewodnikowi… Zakamarki codziennego życia w Indiach. Do zobaczenia na artusowym Facebooku i YouTube – w czasie transmisji będziecie mogli zadawać pytania.


Katarzyna Chmara – aktorka, artystka, wykładowczyni i nauczycielka, w wolnej chwili podróżniczka. Często prowadzi warsztaty teatralne i impro w kraju oraz za granicą. Z wykształcenia jest aktorką po łódzkiej filmówce – tam również skończyła swoje studia doktoranckie. Pracuje w Teatrze Kameralnym w Bydgoszczy. Jest instruktorem teatralnym, współzałożycielką grup teatru improwizacji wymyWammy oraz Duo Impro Dwie Siostry, a także członkiem teatru Impro Atak! w Łodzi, grupy 7 Kobiet w różnym wieku,irlandzko-polskiego duetu Which is Which i europejskiego projektu improwizacji Ohana. Ponadto jest współorganizatorką Międzynarodowego Festiwalu Improwizacji Teatralnej Improdrom w Bydgoszczy.

Kliknij i przenieś się do artusowego