Artusowe e-rozgrywki | Mafia!

Kiedy

18.04.2020
sobota | godz. 09:00

Gdzie

Zoom

Bilety

2-20zł / normalny
Toss a coin to Artus & Artists - Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć KUP BILET i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!

Czas na prawdziwą rozgrywkę, w której każdy, kto usłyszy hasło „Mafia!”, będzie wiedzieć, co się święci! W mieście przyczaiło się zło pragnące władzy i pieniędzy kosztem poczciwych ludzi. Czy uda się szarym obywatelom naszego miasta wytropić w swoich szeregach mafię, która pod osłoną wyłączonej kamery realizuje swoje brudne interesy? Czy lekarz (katanii) zdoła na czas uratować swoich niewinnych towarzyszy? Przekonamy się o tym w czasie naszej kolejnej e-rozgrywki, tym razem… mafijnej.

Mafia to kultowa gra towarzyska, bez której nie odbędzie się żaden integracyjny wyjazd szkolnej klasy lub biwaku. Wielu z nas na pewno tęskni za tym niesamowitym klimatem wielkiego śledztwa, w którym mordercą może okazać się najbliższy przyjaciel lub sąsiadka. Przeżyjmy (oby!) zatem to jeszcze raz, tym razem w rzeczywistości wirtualnej. Duże skoki adrenaliny i skrajnych emocji gwarantowane!

Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza Google – w odpowiedzi prześlemy szczegółowe informacje dotyczące sprzętu (posługujemy się programem Zoom obsługiwanym przez komputery i smartfony). Udział bezpłatny!

Zajęcia poprowadzi animatorka kultury – Ela Lewandowicz.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Kliknij i przenieś się do artusowej grupy Edukacja i Animacja w Dworze Artusa