WYDARZENIE ODWOŁANE | Artus Festival | WymyBaja | Spektakl dla dzieci

Kiedy

11.07.2021
niedziela | godz. 10:00

Gdzie

Sala Mała

Bilety

25zł / normalny
20zł / ulgowy
Z przyczyn niezależnych od Organizatora i Artystów wydarzenie zostało odwołane | Istnieje możliwość zwrotu biletów zgodnie z regulaminami biletyn (Biletyna, GoOut, kupbilecik), w których zostały zakupione

W ramach Artus Festival przygotowaliśmy dla naszych milusińskich nie lada gratkę! Moc zabawy dla małych i dużych czeka na Was już w niedzielne południe na Sali Wielkiej Dworu Artusa.

WymyBaja to spektakl improwizowany i współtworzony przez dzieci! Aktorki gotowe będą spełnić wszystkie plony dziecięcej wyobraźni, wcielić się w postaci wymyślone przez dziecięcą publiczność, a także odegrać losy bohaterów, które również podyktowane będą przez dzieci. Cała historia jest więc spontanicznie tworzona przez maluchy!

WymyBaja to przede wszystkim praca z wyobraźnią i kreatywnością dziecka. To wyjątkowy spektakl, który dzieci nie tylko obejrzą, ale i wykreują!


WymyWammy to teatr improwizowany, związany z Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy. Tworzą go Katarzyna Chmara, Alicja Dobrowolna, Agnieszka Szałkowska i Jagoda Ptaszyńska. Podczas pokazów improwizowanych konstruują rzeczywistość teatralną spontanicznie, bez scenariusza, reagując na nieprzewidywalne, niczym nieskrępowane sugestie widzów. Poszerzają granice teatru i rozprzestrzeniają impro zapał. Teatr ma za sobą setki spektakli, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Gościły na wielu festiwalach, zdobywając nagrody i wyróżnienia. Prócz spektakli dla dorosłych i dzieci (wymyBaja), organizują warsztaty i szkolenia impro, a także Międzynarodowy Festiwal Teatrów Improwizowanych Improdrom.

Wydarzenie odbywa się na Kujawach i Pomorzu.