Akty Zgonu | Spektakl impro

Kiedy

17.02.2024
sobota | godz. 19:00

Gdzie

Sala Malinowa

Bilety

25zł / normalny
20zł / ulgowy
Wydarzenie archiwalne
Czas trwania wydarzenia – około 1 godziny
Artykuł dostępny w audiodeskrypcji

Bob za bardzo węszył dookoła. Dlatego musiał umrzeć

W nowym roku zapraszamy Was na powrót do jednego z ulubionych wydarzeń Kolektywu TERAZ! Akty Zgonu, czyli spektakl bazujący na kartach Czarnych Historii, to gwarancja udanego wieczoru. Aktorzy za każdym razem stają przed nowymi wyzwaniami tworząc niepowtarzalne show. Bądź tego świadkiem na żywo! Raz zagrane przedstawienie nigdy więcej się nie powtórzy.

Na czym to polega? Publiczność losuje zagadkę makabrycznej śmierci. Następnie grupa rzuca się w wir szalonych opowieści, próbując ustalić bieg wydarzeń. Kto zabił? Dlaczego? I czy na pewno śmierć jest końcem wszystkiego? Odpowiedź na te i wiele innych pytań poznacie podczas pełnego czarnego humoru spektaklu. Dla miłośników kryminałów pozycja obowiązkowa! Akty Zgonu to projekt, dzięki któremu Kolektyw TERAZ wyrobił sobie markę na polskiej scenie impro, występując między innymi na festiwalu w Konstancinie.

Kolektyw TERAZ od jedenastu lat tworzy niezapomniane chwile pełne śmiechu, kreatywności i magii sceny. Od siedmiu lat organizuje Międzynarodowy Festiwal Improwizacji Teatralnej JO! W spektaklach Kolektywu biorą udział między innymi Joanna Fujarska, Piotr Pawłowski, Dawid “Reszort” Rejmandowski, Robert Rychlicki-Gąsowski, Marcin Walentynowicz, Wiktor Walentynowicz oraz zaproszeni goście.

Czas trwania wydarzenia to około jednej godziny

Grupa improwizacyjna na scenie w trakcie spektaklu

„Bob za bardzo węszył dookoła. Dlatego musiał umrzeć…”

W nowym roku zapraszamy Was na powrót do jednego z ulubionych wydarzeń Kolektywu TERAZ! – Akty Zgonu, czyli spektakl bazujący na kartach „Czarnych Historii”, to gwarancja udanego wieczoru. Aktorzy za każdym razem stają przed nowymi wyzwaniami tworząc niepowtarzalne show. Bądź tego świadkiem na żywo! Raz zagrane przedstawienie nigdy więcej się nie powtórzy…

Na czym to polega? Publiczność losuje zagadkę makabrycznej śmierci. Następnie grupa rzuca się w wir szalonych opowieści, próbując ustalić bieg wydarzeń. Kto zabił? Dlaczego? I czy na pewno śmierć jest końcem wszystkiego? Odpowiedź na te i wiele innych pytań poznacie podczas pełnego czarnego humoru spektaklu… Akty Zgonu to projekt, dzięki któremu Kolektyw TERAZ wyrobił sobie markę na polskiej scenie impro, występując między innymi na festiwalu w Konstancinie.

Kolektyw TERAZ od 11 lat tworzy niezapomniane chwile pełne śmiechu, kreatywności i magii sceny. Od 7 lat organizuje Międzynarodowy Festiwal Improwizacji Teatralnej JO! W spektaklach Kolektywu biorą udział między innymi Joanna Fujarska, Piotr Pawłowski, Dawid “Reszort” Rejmandowski, Robert Rychlicki-Gąsowski, Marcin Walentynowicz, Wiktor Walentynowicz oraz zaproszeni goście.