🇺🇦 Шукаємо співробітника на роботу в Суд Артуса! 🇺🇦

Привіт, шукаємо людину (чоловік чи жінку), яка буде помічником у культурному закладі Двір Артуса.

Працевлаштована особа опікуватиметься будівлею філії Суду Артуса в Торуні за адресою вул. Познань 52 (Познань 52)

У зв’язку з відкриттям інтеграційного центру «Станція інтеграції», який є пунктом підтримки громадян України, які перебувають у нашому місті, ми шукаємо людину, яка володіє як польською, так і українською.

Обов’язки:

  • відкриття та закриття будівлі (консьєрж),
  • підтримання порядку та чистоти в усіх приміщеннях будівлі (прибирання)
  • просування заходів з підтримки громадян України в центрі «Станція інтеграції» (переклади).

Пропонуємо постійну роботу, перші 2 місяці контракту (20 годин на тиждень), потім є перспектива постійне працевлаштування.

Ми очікуємо від вас старанності та доброзичливості – ви будете першою контактною особою для наших гостей!

Ми чекаємо на вашу заявку на адресу: sebastian@artus.torun.pl до середи, 23 березня 2022 року.

Напишіть кілька слів про себе та залиште свої контактні дані. Ми вам зателефонуємо і домовимося про зустріч у Дворі Артуса!

🇵🇱 [Polska wersja językowa] 🇵🇱

Poszukujemy do pracy osoby (kobiety lub mężczyzny), która zostanie pracownikiem gospodarczym w instytucji kultury jaką jest Dwór Artusa.

Zatrudniona osoba będzie miała pod opieką budynek filii Dworu Artusa na toruńskim Podgórzu, przy ul. Poznańskiej 52.

W związku z otwarciem tam centrum integracyjnego Stacja integracja, które jest punktem wsparcia dla przebywających w naszym mieście obywateli Ukrainy, poszukujemy osoby, która posługuje się komunikatywnie w obu językach, tzn. zarówno polskim, jak i ukraińskim.

W zakresie obowiązków będzie:

  • otwieranie i zamykanie budynku (portiernia),
  • utrzymywanie porządku i czystości we wszystkich pomieszczeniach budynku (sprzątanie)
  • pomoc przy działaniach wspierających obywateli Ukrainy w centrum Stacja integracja (tłumaczenia).

Oferujemy stabilną pracę, przez pierwsze 2 miesiące na umowę zlecenie (20 godzin tygodniowo), Później istnieje perspektywa stałego zatrudnienia na etat.

Oczekujemy od Ciebie sumienności i życzliwości – będziesz pracownikiem pierwszego kontaktu dla naszych gości!

 Na zgłoszenie na adres: sebastian@artus.torun.pl oczekujemy do środy 23 marca 2022 roku.

Napisz kilka słów o sobie i zostaw dane kontaktowe. Zadzwonimy i umówimy się na spotkanie w Dworze Artusa!