Więcej w Artusie

Festiwal pod Gwiazdami w tym roku odbywa się w wyjątkowej odsłonie. Na festiwalowym firmamencie zabłysną bowiem nowo odkryte i niezwykłe #Konstelacje!

Od 16 czerwca 2020 roku zapraszamy zespoły i artystów z województwa kujawsko-pomorskiego do zgłoszenia się do konkursu, w którym nagrodą będzie występ przed regionalną publicznością, profesjonalna organizacja koncertu oraz honorarium w wysokości od 5 do 3 tys. złotych. Artyści i artystki oraz zespoły mogą zgłaszać się od 16 czerwca do 5 lipca za pomocą formularza umieszczonego na stronie Dworu Artusa w Toruniu.

Spośród nadesłanych zgłoszeń komisja w składzie: Łukasz Wudarski (Dyrektor Zarządca, Dwór Artusa), Mariusz Składanowski (dziennikarz muzyczny, Radio GRA), Justyna Bieluch (organizatorka eventów i koncertów, Od Nowa) wybiorą piętnaście muzycznych perełek – konstelacji, które zakwalifikują się do kolejnego etapu.

Od 7 lipca 2020 roku wybranych w ten sposób piętnaście regionalnych gwiazd będzie uczestniczyć w pojedynku na głosy w social mediach, a trzy, które zdobędą największą liczbę głosów, wystąpią przed szeroką publicznością w czasie koncertów zorganizowanych w różnych lokalizacjach na przełomie lipca i sierpnia. Głosowanie będzie trwać do 11 lipca, zaś 12 lipca zwycięzcy zostaną ogłoszeni na fanpage i www Dworu Artusa.

Nagrodzone zespoły otrzymają za swój występ honorarium, a każdy koncert, który odbędzie się w ramach prestiżowego i popularnego Festiwalu pod Gwiazdami, poprzedzony zostanie akcją promocyjną. Sceno-technika, nagłośnienie i oświetlenie – po stronie Organizatora, zgodnie z przesłanym w ramach zgłoszenia riderem technicznym.

I nagroda
koncert Sala Wielka | Dwór Artusa
7 sierpnia 2020 roku
honorarium 5 000 zł

II nagroda
koncert w Filii Dom Muz | Poznańska
31 lipca 2020 roku
honorarium 4 000 zł

III nagroda
koncert w Filii Dom Muz | Okólna
24 lipca 2020 roku
honorarium 3 000 zł

Współorganizatorzy: