Więcej w Artusie

Ostatni konkurs cieszył się taką popularnością, że na Waszą prośbę postanowiliśmy ogłosić kolejny. Tym razem zapraszamy Was do sfotografowania swoich toruńskich impresji z czasów pandemicznych, także tych uchwyconych w przestrzeni publicznej. #Covidoki, czyli widoki z czasów Covid-19 to konkurs, w którym nagrodzimy zdjęcia wykonane aparatami fotograficznymi, smartfonami (lub inną techniką fotograficzną), które pokazują zdjęcia z czasów pandemii.

Maseczki, płyny do dezynfekcji, tabliczki dotyczące rygoru sanitarnego, pierwsze wizyty w restauracjach, czy spotkania w najbliższym gronie – a jak Wy zapamiętacie wiosnę 2020 roku?

Konkurs trwa od 4.06. do 18.06 do godziny 12.00. W podanym czasie zdjęcia należy wysłać na adres e-mail: piotr.drozdowski@artus.torun.pl lub przez fanpage Dworu Artusa na Facebooku

Od 20. 06. do 24.06 (do godziny 14.00) trwać będzie głosowanie internautów na najciekawsze prace. Ta, która zdobędzie największą liczbę reakcji otrzyma nagrodę od Dworu Artusa: voucher o wartości 100 zł, umożliwiający zakup biletów na wszystkie wydarzenia edukacyjne i artystyczne odbywające się w Centrum Kultury Dwór Artusa ważny do 31.12.2020 roku.

Ogłoszenie wyników nastąpi 24 czerwca.

Konkurs adresowany dla osób, które ukończyły 15 lat. Szczegółowe informacje w regulaminie poniżej.