Zakończenie Festiwalu Fotografii Przyrodniczej "Sztuka natury" 2009

Kiedy

13.12.2009
niedziela | godz. 15:00

Gdzie

Sala Wielka
Wydarzenie archiwalne

11:00 – 16:00 Kafeteria Struna Światła:

  • prezentacja filmów z cyklu Dzika Polska
  • prezentacja przyrodniczych pokazów multimedialnych
  • okazja do spotkania z Gośćmi Festiwalu, bezpośrednich rozmów i wymiany doświadczeń


11:00 – 16:00
Warsztaty i prezentacje sprzętu przygotowane przez Firmy:

  • Olympus
  • Sony – system Alpha


16:00
Uroczyste zakończenie Festiwalu Fotografii Przyrodniczej Sztuka Natury 2009.

W programie:

  • spotkanie z Gościem Festiwalu Grzegorzem Leśniewskim, autorem cyklu diaporam zatytułowanych Przez Puszcze i Bagna, stanowiących barwną opowieść o przyrodzie Polski i jej osobliwościach.
  • rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego
  • ogłoszenie nazwisk zwycięzców w ogólnopolskim konkursie pokazów cyfrowych
  • wyłonienie laureata publiczności  w ogólnopolskim konkursie pokazów cyfrowych
  • losowanie nagród wśród osób, które brały udział w głosowaniu na laureata publiczności
  • koncert kwartetu smyczkowego Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej

Wśród osób biorących udział w głosowaniu zostaną rozlosowane nagrody!

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany programu Festiwalu.

więcej informacji na: www.sztukanatury.pl