Zakończenie Festiwalu Fotografii Przyrodniczej "Sztuka natury" 2009
11:00 – 16:00 Kafeteria Struna Światła:
- prezentacja filmów z cyklu Dzika Polska
- prezentacja przyrodniczych pokazów multimedialnych
- okazja do spotkania z Gośćmi Festiwalu, bezpośrednich rozmów i wymiany doświadczeń
11:00 – 16:00 Warsztaty i prezentacje sprzętu przygotowane przez Firmy:
- Olympus
- Sony – system Alpha
16:00 Uroczyste zakończenie Festiwalu Fotografii Przyrodniczej Sztuka Natury 2009.
W programie:
- spotkanie z Gościem Festiwalu Grzegorzem Leśniewskim, autorem cyklu diaporam zatytułowanych Przez Puszcze i Bagna, stanowiących barwną opowieść o przyrodzie Polski i jej osobliwościach.
- rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego
- ogłoszenie nazwisk zwycięzców w ogólnopolskim konkursie pokazów cyfrowych
- wyłonienie laureata publiczności w ogólnopolskim konkursie pokazów cyfrowych
- losowanie nagród wśród osób, które brały udział w głosowaniu na laureata publiczności
- koncert kwartetu smyczkowego Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej
Wśród osób biorących udział w głosowaniu zostaną rozlosowane nagrody!
Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany programu Festiwalu.
więcej informacji na: www.sztukanatury.pl


