e-Warsztaty roślinne dla dzieci

Kiedy

17.11.2020
wtorek | godz. 16:00

Gdzie

Warsztaty online
Wstęp wolny! Zapraszamy!
Zapisy i szczegóły dotyczące zajęć online: monika@artus.torun.pl | Więcej informacji pod numerem tel. 792 006 098
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

Jesień już na stałe zadomowiła się za naszymi oknami! A jeśliby tak zaprosić ją też do domu? Przecież kolorowe liście, żołędzie czy lśniące kasztany tylko czekają, żeby zrobić z nimi coś twórczego!

Przed nami jesienne e-warsztaty. Tym razem będą to zajęcia manualne, w trakcie których razem z Waszymi pociechami stworzymy piękne kompozycje w kolorach jesieni. Wykorzystamy do tego to, co dała nam natura: rośliny, szyszki, liście i trawy. Wszystko to uwrażliwi małych uczestników na piękno tej pory roku i pokaże im jej różne oblicza. Barwne kompozycje ozdobią dom jesiennymi kolorami!

Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza Google lub mailowo monika@artus.torun.pl– w odpowiedzi prześlemy szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu (posługujemy się platformą Discord obsługiwaną przez komputery i smartfony).

Zajęcia poprowadzi dla Was Aleksandra Strzelec – animatorka i edukatorka kultury, florysta, plastyk i architekt krajobrazu.

Jeśli chcielibyście w tym trudnym i niepewnym okresie wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz Artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć w  Toss a coin to Artus & Artists  i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!