Stand-up Adam Van Bendler - "Zło konieczne"

Kiedy

25.01.2023
środa | godz. 20:00

Gdzie

Sala Wielka

Bilety

60zł / normalny
Wydarzenie archiwalne
Wydarzenie organizowane przez zewnętrznego Organizatora | Nie ma możliwości zakupu biletów w kasie Dworu Artusa | Bilety w sprzedaży za pośrednictwem portalu kupbilecik.pl
Artykuł dostępny w audiodeskrypcji

Już 25 stycznia w Toruniu wystąpi Adam Van Bendler ze swoim nowym programem "Zło konieczne".
Po raz kolejny Adam staje na głowie aby pomóc nam oderwać się od problemów dzisiejszego świata. Co tym razem wydarzy się na żywo podczas kolejnego programu Adama? Beatbox? Iluzja? Energetyzowanie wody? Pokaz garnków? Nie wiadomo. Jedno jest pewne, mądrość, jakość, klasa i styl - z tym będzie ciężko. Ale na pewno będzie śmiesznie do bólu.

Napis Adam Van Bendler w nowym programie Zło Konieczne. Poniżej zdjęcie artysty w kraciastej koszuli i w czapce z daszkiem. Na czapce symbol z komiksu Strażnicy - uśmiechnięta buzia z plamą krwi. Artysta ma kciuki uniesione w górę, ale twarz wyraża niepewność, strach. W tle grzyb atomowy.

Już 25 stycznia w Toruniu wystąpi Adam Van Bendler ze swoim nowym programem „Zło konieczne”.

Po raz kolejny Adam staje na głowie aby pomóc nam oderwać się od problemów dzisiejszego świata. Co tym razem wydarzy się na żywo podczas kolejnego programu Adama? Beatbox? Iluzja? Energetyzowanie wody? Pokaz garnków? Nie wiadomo. Jedno jest pewne, mądrość, jakość, klasa i styl – z tym będzie ciężko. Ale na pewno będzie śmiesznie do bólu.