Uwolnij swój potencjał twórczy! | Warsztaty dla dorosłych

Gdzie

Salonik

Bilety

120zł / miesięcznie

Prowadzący: Katarzyna Pągowska

Telefon:

E-mail: kasia.pagowska@gmail.com

Zajęcia od 18 r.ż. | Termin pierwszych zajęć - 6 październik 2021 roku | spotkania – środy | godz. 18:00-20:00 | koszt – 120 zł/miesiąc | Prowadząca – Katarzyna Pągowska
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

Potencjał twórczy to moc, która tkwi w każdym z nas!

Kreatywność nie jest talentem ani specjalnym darem, z którym jedni się rodzą, a inni nie. Jest jak mięsień, który możemy stymulować i dzięki ćwiczeniom rozwijać potencjał twórczy, który tkwi w naszym umyśle. Uwalnianie tego potencjału daje zastrzyk pozytywnej energii, pobudza do działania oraz wywołuje radość.

Warsztaty będą prowadzone aktywnymi metodami, angażującymi wyobraźnię i intelekt, korzystającymi z różnych dziedzin sztuki. Podczas zajęć wspólnie wykonywamy twórcze zadania, dzięki którym będziemy wychodzić poza utarte schematy myślenia, szukać nowych rozwiązań, patrzeć na wszystko z różnych perspektyw i łączyć ze sobą rzeczy, które pozornie do siebie nie pasują. Wszystko po to, by rozwinąć swoją moc twórczą!

Warsztaty to bezpieczna przestrzeń, wolna od oceny i krytyki, w której każdy może bez obaw rozwijać swoją kreatywność i wyobraźnię.

Korzyści z zajęć:

  • otworzysz się na szukanie nieszablonowych pomysłów
  • rozwiniesz potencjał twórczy i kreatywność
  • zwiększysz swoje umiejętności generowania pomysłów i rozwiązań
  • uciszysz swojego wewnętrznego krytyka, który blokuje kreatywne myślenie
  • poczujesz radość i satysfakcję wynikającą z tworzenia!

Umiejętności wypracowane podczas warsztatów wykorzystasz nie tylko w życiu codziennym, ale też w Twojej pracy – niezależnie od branży, w której pracujesz czy stanowiska, które zajmujesz.

ZAPISY – wyślij maila na adres kasia.pagowska@gmail.com, wpisując w tytule: Uwolnij swój potencjał twórczy. W treści maila napisz, jak się nazywasz oraz w jednym zdaniu, co skłoniło się do wysłania zgłoszenia.

Zajęcia poprowadzi dla Was Katarzyna Pągowska – pedagożka teatru, animatorka kultury, trenerka. W ciągu ostatnich 10 lat przeprowadziła ponad 2000 godzin warsztatów twórczych i teatralnych dla dzieci od 6 roku życia, młodzieży, dorosłych i seniorów oraz osób o specjalnych potrzebach. Prowadzi także liczne debaty, dyskusje, rozmowy oraz szkolenia z tworzenia i zarządzania projektami dla kadry kultury z całej Polski. Współpracowała z wieloma instytucjami kultury i organizacjami pozarządowymi m.in. z: Fundacją Teatr Realistyczny, Teatrem im. Wilama Horzycy, Teatrem Baj w Warszawie, Teatrem im. J. Dormana w Będzinie, Stowarzyszeniem Pedagogów Teatru, Stowarzyszeniem Teatr Krzyk, Zachodniopomorską Offensywą Teatralną, Centrum Kultury Dwór Artusa, Centrum Kultury w Lublinie, Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu M. St. Warszawy, Bemowskim Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo M. St. Warszawy, Domem Kultury Kadr w Dzielnicy Mokotów M. St. Warszawy, Ośrodkiem Kultury Dorożkarnia w Dzielnicy Mokotów M. St. Warszawy.