Twardy orzech do zgryzienia | e-Warsztaty jesiennej sztuki użytkowej

Kiedy

25.11.2020
środa | godz. 16:00

Gdzie

Warsztaty online
Wstęp wolny! Zapraszamy!
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

Chcesz trochę ożywić swoje otoczenie? Nadać mu nowych jesiennych kolorów? Twoje biurko, miejsce pracy i nauki może zyskać nową podkładkę pod kubek lub organizer na długopisy!

Na orzechowych warsztatach online zaprojektujemy i stworzymy rzeczy codziennego użytku (akcesoria biurowe), wykorzystując to, co daje nam jesień… Orzechy i kasztany! Ułożymy także kompozycje z zasuszonych liści, traw i kwiatów. Spróbujmy razem nadać drugie życie pozornie już bezużytecznym rzeczom.

Aby dodać naszym pracą uroku, będziemy wykorzystywać materiały florystyczne, pasmanteryjne i papiernicze. Na warsztaty pozbierajcie wysuszone liście i kwiatki, które nadadzą swoisty charakter zrobionym przedmiotom.

Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza Google lub mailowo monika@artus.torun.pl– w odpowiedzi prześlemy szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu (posługujemy się platformą Discord obsługiwaną przez komputery i smartfony).

Zajęcia poprowadzi dla Was Joanna Łagan – animatorka kultury, założycielka i reżyser Teatru Amorficznego.

Jeśli chcielibyście w tym trudnym i niepewnym okresie wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz Artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć w  Toss a coin to Artus & Artists  i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!