Trening Kreatywności

Gdzie

Filia Dom Muz | Podgórz

Bilety

12zł / normalny

Prowadzący: Joanna Łagan

Telefon: 56 664 49 12

E-mail: joanna.lagan@artus.torun.pl

Zajęcia dla osób od 7 lat | Czas trwania 1h -1,5h | Koszt - 12 zł/osoba | Grupa od 10 do 25 osób | Prowadząca - Joanna Łagan
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

Każdy z nas kiedyś zastanawiał się jak to możliwe, że ludzie wpadają na pomysły, które nam nie przyszły do głowy, a które później wydają się tak oczywiste. Ich sekret tkwi w kreatywności, która jest odpowiedzialna za naszą twórczą postawę, stanowiąc jej siłę napędową. Daje nam dziecięcą radość tworzenia rzeczy z niczego oraz gotowość do poszukiwań oryginalnych rozwiązań w różnych sferach życia!

Trening Kreatywności to spotkania warsztatowe w oparciu o różnorodne techniki mające na celu uaktywnienie umysłu, a także podjęcie próby odejścia od myślenia schematycznego w kierunku poszukiwań własnego języka i twórczego nieszablonowego podejścia do rzeczywistości. Warsztaty zbudowane są w oparciu o ponad 20-letnie doświadczenia pracy Joanny Łagan z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi z wykorzystaniem wiedzy z dziedziny arteterapii, a także doświadczeń m.in.: Leszka Brogowskiego, Inki Dowlasz, Wiesława Karolaka i Edwarda Nęcki.

Zajęcia prowadzi Joanna Łagan, animator kultury, ukończyła studia z filologii polskiej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz Studia podyplomowe z Arteterapii w Instytucie Ericksonowskim w Łodzi.