Retransmisja walentynkowego koncertu w Artusie | Sara Pach

Kiedy

03.04.2020
piątek | godz. 18:30

Gdzie

YouTube Dworu Artusa
Wstęp wolny! Zapraszamy!

W dobie koronawirusa i zamkniętych sal Dworu Artusa zabierzemy Was w podróż w czasie, podczas której wrócimy do Dnia Zakochanych i na nowo przeżyjemy romantyczny koncert Sary Pach!

Wystarczy, że włączycie artusowego YouTube`a lub Facebooka, a poczujecie się jakbyście byli w Sali Wielkiej, wsłuchując się w pełen miłosnych emocji występ toruńskiej wokalistki. W głośnikach Waszych laptopów i smartfonów rozbrzmiewać będą wersje najpiękniejszych piosenek, w których tematem wiodącym jest miłość. W repertuarze znajdą się nie tylko utwory z ostatnich lat jak: My Heart WIll Go On, czy Power of Love, ale także pochodzący z lat 30tych klasyk Miłość ci wszystko wybaczy.

Można powiedzieć, że będzie to wspaniała podróż po historii największych miłosnych szlagierów, która zachwyci miłośników muzyki w każdym wieku. #zostańwdomu i zakochaj się na nowo w tym co masz.

Sara Pach – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, absolwentka kulturoznawstwa na UMK w Toruniu. Obecnie studentka dwóch kierunków – pedagogiki oraz mentoringu i tutoringu. Swoje single pt. Sobą być, Nowy czy też najnowszy Nie ma nas prezentowała podczas występów i transmisji telewizyjnych w takich stacjach jak TVN, TVP i Radio ZET. Niewątpliwym osiągnięciem Sary Pach jest wspólny duet z raperem MEZO, który ukazał się na płycie Życiówka. Warto również nadmienić, że Sara Pach jest laureatką wielu prestiżowych nagród, festiwali i konkursów oraz Toruńską Nadzieją Roku w plebiscycie Toruńskie Gwiazdy.

Premiera transmitowanego koncertu odbyła się w Dworze Artusa 14 lutego 2020 roku.

Kliknij i przenieś się do artusowego

Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć w  Toss a coin to Artus & Artists  i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!