Sylwester z Bossa Novą | Dariusz Zaleśny z zespołem

Kiedy

31.12.2020
czwartek | godz. 17:00

Gdzie

Sala Wielka

Bilety

79-99zł / normalny

Bilety dostępne również na

Bilety: 79 zł/ I pula (1 października - 31 października), 89 zł/ pula II (1 listopada - 30 listopada), 99 zł/ pula III (1 grudnia - 31 grudnia) | Obowiązują stroje wieczorowe. Koncert odbędzie się z jedną przerwą. W przerwie przewidziany toast i życzenia

Po zeszłorocznym sukcesie Koncertów Sylwestrowych także i w tym roku przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego. Kryzys klimatyczny przyzwyczaił nas już do szarości i nieprzyjaznej pogody, jaką niesie ze sobą grudzień. W tym roku chcielibyśmy jednak to odwrócić, oczywiście za pomocą muzyki. A nie ma chyba lepszej okazji na poprawę humoru niż Koncert Sylwestrowy, w trakcie którego zabrzmią ciepłe kubańsko-latynoskie rytmy bossa novy. Ten wspaniały, lekko jazzujący koktajl przygotuje dla was toruński mistrz saksofonu: Dariusz Zaleśny, którego wspomoże wokalnie niezrównana Agnieszka Powłoka i zespół znakomitych instrumentalistów.

Niewątpliwą gratką będzie fakt, że całość zabrzmi w nowych aranżacjach specjalnie przygotowanych na koncert, w których podstawą będzie solidna sekcja rytmiczna wzmocniona o instrumenty perkusyjne typowe dla muzyki latynoskiej.

Jedno jest pewne. Ten koncert rozgrzeje i rozentuzjazmuje nawet największego ponuraka. Będzie też okazją do muzycznego pożegnania starego roku i przygotuje nas do pełnego optymizmu wkroczenia w nowy.

Jak zawsze w przypadku koncertów Sylwestrowych w przerwie planowany jest uroczysty toast, nowością zaś będzie specjalna szafobudka, w której będzie można zrobić sobie zdjęcie w sylwestrowej kreacji!