Studio Salonik | Oscary 2021

Kiedy

24.04.2021
sobota | godz. 20:00

Gdzie

YouTube, Facebook i Spotify Dworu Artusa
Wstęp wolny! Zapraszamy!
Transmisja wydarzenia dostępna będzie bezpłatnie na Facebooku, YouTube i Spotify Dworu Artusa w dniu wydarzenia o godz. 20:00, a także po jej zakończeniu na artusowych profilach bez ograniczeń

Kliknij i przenieś się do artusowego

O czym rozmawia artusowa ekipa, gdy zgasną już wszystkie światła na scenie, wybrzmią ostatnie dźwięki koncertu, a goście opuszczą mury Dworu Artusa? Tego… i więcej możecie dowiedzieć się z naszych zakulisowych rozmów – wprost ze Studia Salonik!

W naszym nowym cyklu – który możecie oglądać na laptopie, smartfonie lub słuchać w aucie, jak podcast – na luzie porozmawiamy o sztuce, filozofii, nauce, popkulturze, sporcie, filmach i serialach, a nawet… codziennym życiu oraz wyzwaniach podejmowanych w instytucjach kultury.

Łukasz Wudarski, Piotr Pawłowski oraz Monika Ratajczyk pracują na co dzień w Dworze Artusa. Każde z nich ma swoją specjalną, ulubioną działkę: Łukasz – sztukę i filmografię, Piotr – popkulturę i teatr improwizacji, Monika – modę i historię sztuki.

Wielkimi krokami zbliża się kolejna – już dziewięćdziesiąta trzecia w historii – Oskarowa Gala! Tym razem będzie bardzo wyjątkowa – bo pandemiczna. Oscary 2021 zostaną rozdane 25 kwietnia – jak zwykle w nocy z niedzieli na poniedziałek. A zanim to nastąpi w trzecim odcinku Studia Salonik, porozmawiamy o naszych oskarowych typach i przewidywaniach, ciekawych historiach związanych z poprzednimi galami, kreacjach gwiazd, mitach związanych ze zmianami w regulaminie imprezy oraz zastanowimy się nad tym, czym Oscary dziś różnią się od tych sprzed lat.