Spotkania Miłośników Gier Fabularnych w Fantastycznym Domu Kultury

Kiedy

Od 06.07.2022 środa | godz. 16:00
do 27.07.2022 środa | godz. 21:59

Gdzie

Filia Dom Muz | Rudak
Wstęp wolny! Zapraszamy!
Terminy spotkań (środy) - I termin: 6 lipca 2022 roku, II termin: 13 lipca 2022 roku, III termin: 20 lipca 2022 roku, IV termin: 27 lipca 2022 roku | Czas trwania: 18:00-23:59 | Zajęcia od 15 roku życia | W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu poprzez wiadomość prywatną na Facebooku Fantastycznego Domy Kultury – link w opisie wydarzenia

Lubicie grać w gry i interesujecie się fantastyką? Chcecie przeżyć przygodę niczym najwięksi bohaterowie ze świata fantastyki lub stworzyć własną historię i przeżyć ją od samego początku do końca? Albo po prostu macie ochotę poznać ciekawą formę rozrywki i przyjemnie spędzić czas w gronie fantastycznych ludzi?

Przygotowaliśmy dla Was cykliczne, cotygodniowe spotkania z grami fabularnymi! W zajęciach uczestniczyć można na trzy sposoby:

  1. dołączyć do jednej z kampanii w formacie Organised Play. Obecnie prowadzimy rozgrywkę w D&D 5 opartą o zasady i scenariusze D&D Adventurer’s League. Szczegółowe ogłoszenia o konkretnych sesjach i informacje o zapisach znajdują się w postach w dyskusji w wydarzeniu na Facebooku.
  2. skorzystać z wydarzenia do ogłoszeń erpegowych (np. na najbliższym spotkaniu poprowadzę jednostrzał w Warhammera 4e, szukam graczy, zapisy pod postem w wydarzeniu na Facebooku).
  3. skorzystać ze sprzyjających warunków oraz naszego wyposażenia i spotkać się, by zagrać z własną grupą znajomych.

Link do wydarzenia -> TUTAJ!

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu poprzez wiadomość prywatną na Facebooku Fantastycznego Domu Kultury!

Współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Miłośników Gier i Fantastyki „Thorn”.

Wydarzenie organizowane w ramach projektu Fantastyczny Dom Kultury realizowanego przez Centrum Kultury Dwór Artusa ze środków Budżetu Obywatelskiego mieszkańców miasta Torunia.