Spotkania Miłośników Gier Elektronicznych w Fantastycznym Domu Kultury

Kiedy

Od 01.09.2022 czwartek | godz. 17:30
do 29.09.2022 czwartek | godz. 20:30

Gdzie

Filia Dom Muz | Rudak
Wstęp wolny! Zapraszamy!
Terminy spotkań (czwartki) - I termin: 8 września 2022 roku, II termin: 29 września 2022 roku | Czas trwania: 17:30-20:30 | Wydarzenie od 12 rok życia lub dzieci od 6 roku życia wraz z opiekunem

Jeśli macie ochotę uciec w świat wirtualnej rzeczywistości i poczuć się jak główny bohater wielu fantastycznych historii, to mamy coś specjalnie dla Was!  Ruszamy z kolejnym cyklem Spotkań Miłośników Gier Elektronicznych. Nieważne czy wolicie konsole, czy gry komputerowe, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie!

Zachęcamy do zbierania się w zespoły na wspólne granie w gry sieciowe. O planach na najbliższe spotkanie informujemy poprzez posty w wydarzeniu na Faceebooku. Jeżeli planujecie przyjść z własnym sprzętem, polecamy pobrać odpowiednie oprogramowanie przed spotkaniem, ale oczywiście na miejscu dostępny jest światłowód.

Mamy dla Was konsole Xbox One, Xbox Series X (wraz z gamepassem) oraz Nintendo Switch. Chętnie odpalimy też gry i konsole, które przyniesiecie ze sobą!

Link do wydarzenia na Facebooku -> TUTAJ!

Współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Miłośników Gier i Fantastyki „Thorn”.

Wydarzenie organizowane w ramach projektu Fantastyczny Dom Kultury realizowanego przez Centrum Kultury Dwór Artusa ze środków Budżetu Obywatelskiego mieszkańców miasta Torunia.