#Spoiler Alert! | Part 6

Kiedy

12.04.2021
poniedziałek | godz. 18:30

Gdzie

YouTube i Facebook Dworu Artusa
Wstęp wolny! Zapraszamy!
Transmisja na żywo wydarzenia dostępna będzie bezpłatnie na Facebooku i YouTube Dworu Artusa w dniu wydarzenia o godz. 18:30, a także po jej zakończeniu na obu profilach bez ograniczeń

Kliknij i przenieś się do artusowego

W najnowszym odcinku #SpoilerAlert postanowiliśmy zaskoczyć Was jeszcze bardziej! Tym razem nie ograniczymy się do jednego filmu, ale na tapetę weźmiemy kilka – bardzo szczególnie dobranych ekranizacji. Na pewno znacie wiele dzieł kinematografii, w których na samym końcu następuje zwrot akcji, całkowicie zmieniający naszą perspektywę, interpretację bohaterów jako dobrych lub złych, czy nawet całościowe rozumienie fabuły. Czyż może być coś gorszego niż zdradzenie Wam właśnie tego charakterystycznego zwrotu akcji? Przekonamy się o tym już w najbliższym odcinku!

Jak zwykle spotykamy na artusowym Facebooku i YouTube, by dzięki podpowiedziom Łukasza Wudarskiego i Moniki Dejneckiej odgadnąć, o jakich filmach będzie mowa. Dwoje naszych prowadzących zdradzi Wam, jak zwykle sporo o fabule, postaciach grających w filmie, ale w szczególności o tym, jak reżyserzy próbowali nas w nich zaskoczyć. Odsłonimy przed Wam prawie wszystko… ale jak zwykle nie podamy tytułów! To Waszym zadaniem będzie zgadnąć, o jakich dziełach mówi dwójka naszych ekspertów.

#Spoiler Alert poprowadzą dwie silne osobowości – Łukasz Wudarski i Monika Dejnecka. On nie cierpi musicali, ona nie płakała po Mufasie.