#Spoiler Alert! | Part 3

Kiedy

08.06.2020
poniedziałek | godz. 18:30

Gdzie

YouTube i Facebook Dworu Artusa
Wstęp wolny! Zapraszamy!

Jesteś znawcą kina? Potrafisz odgadnąć tytuł dowolnego filmu po jego zakończeniu? A może uwielbiasz zdradzać znajomym jak kończy się film, który właśnie oglądają? Nowy cykl #Spoiler Alert! Centrum Kultury Dwór Artusa jest właśnie dla Ciebie!

W poprzednich odcinkach opowiadaliśmy o musicalu Moulin Rouge! (który wybrała Monika, a Łukasz obejrzał go w spazmach cierpienia) oraz o filmie Braveheart (który wybrał Łukasz, żeby zrewanżować się jak się okazało bardzo skutecznie Monice). Być może w trzeciej części naszego cyklu nareszcie oboje obejrzą jakiś film z przyjemnością?

#Spoiler Alert! poprowadzą dwie silne osobowości – Łukasz Wudarski i Monika Dejnecka. On nie cierpi musicali, ona nie płakała po Mufasie. Obiecali, że przygotują dla siebie nawzajem filmy, których nie obejrzeliby z własnej woli. Co z tego wyniknie? Sprawdźcie już 8 czerwca na Facebooku i YouTube Dworu Artusa!

Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć w  Toss a coin to Artus & Artists  i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!

Kliknij i przenieś się do artusowego