Scenariusz dla trzech aktorów – spektakl

Kiedy

18.11.2017
sobota | godz. 17:00

Gdzie

Sala Wielka

Bilety

80zł / normalny
70zł / ulgowy

Niezapomniany, kultowy spektakl zbudowany na doskonałym tekście Bogusława Schaeffera – Scenariusz dla trzech aktorów w Dworze Artusa! To gwarancja naprawdę przedniej zabawy, autentycznej, z nerwem i prowokującej do oczyszczającego śmiechu.

Wystąpi mistrzowskie trio: Jan Peszek wraz z Mikołajem i Andrzejem Grabowskimi, którzy zdradzając nieco ze swej prywatności, przenoszą widzów w niepowtarzalną przestrzeń zwariowanej teatralnej próby, „teatru w teatrze”, na pograniczu absurdu i rzeczywistości.

To widowisko wypełnione improwizacjami znakomitych ludzi teatru, którzy prowadzą błyskotliwą, ciętą, a czasem wręcz zajadłą dyskusję o świecie sztuki i swoim w nim miejscu. Mamy tu dowcipną grę wybitnych aktorów z inteligentnym widzem.

W 2017 roku minęło 30 lat od premiery Scenariusza dla trzech aktorów w reżyserii Mikołaja Grabowskiego, który powstał na deskach krakowskiego Teatru Scena STU. Jest wciąż aktualny i obrósł wręcz teatralną legendą. W ciągu lat zdobył grono wiernej publiczności, która wspomina go jako wyjątkowe przeżycie teatralne, wyróżniające się swoim szybkim tempem, wybornym dowcipem, błyskotliwymi akrobacjami skojarzeniowymi.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wyjątkowej okazji by zobaczyć w akcji mistrzów polskiej sceny, której przegapić po prostu nie można!

Reżyseria: Mikołaj Grabowski

Występują:

  • Andrzej Grabowski
  • Mikołaj Grabowski
  • Jan Peszek

Czas trwania: 70 minut bez przerwy

Wydarzenie współfinansowane w ramach projektu: „Kujawsko-Pomorskie – rozwój poprzez kulturę 2017”

faf_plakat_3_2B1
Goście wydarzenia