Saxmania 2012
Jak co roku w uroczej Kafeterii Struna światła odbędzie się kolejny koncert z cyklu Dariusz Zaleśny zaprasza – SAXMANIA 2012, w którym wystąpią saksofoniści ze Szkoły Muzycznej w Toruniu z klasy Leszka Orłowskiego i Dariusza Zaleśnego.
Podczas koncertu usłyszymy utwory z repertuaru klasycznej muzyki saksofonowej oraz transkrypcje muzyki barokowej i rozrywkowej takich kompozytorów jak: J.F. Telemann, J.F. Haendel, E. Bozza, J.B. Singelee, H. Ackerman, czy Ch. Collin. Wykonawcom towarzyszyć będzie przy fortepianie Marek Kamola.
Wykonawcy:
- Milena Górzyńska
- Karol Cherbański
- Mateusz Stachewicz
- Stanisław Gałek
- Martyna Pasternak
- Jakub Nowogórski
- Anna Trzpil
- Karol Lisiński
- Estera Biedrzycka
- Adam Cackowski


