Saxmania 2012

Kiedy

04.12.2013
środa | godz. 18:00

Gdzie

Sala Wielka
Wydarzenie archiwalne

Jak co roku w uroczej Kafeterii Struna światła odbędzie się kolejny koncert z cyklu Dariusz Zaleśny zapraszaSAXMANIA 2012, w którym wystąpią saksofoniści ze Szkoły Muzycznej w Toruniu z klasy Leszka Orłowskiego i Dariusza Zaleśnego.

Podczas koncertu usłyszymy utwory z repertuaru klasycznej muzyki saksofonowej oraz transkrypcje muzyki barokowej i rozrywkowej takich kompozytorów jak: J.F. Telemann, J.F. Haendel, E. Bozza, J.B. Singelee, H. Ackerman, czy Ch. Collin. Wykonawcom towarzyszyć będzie przy fortepianie Marek Kamola.

Wykonawcy:

  • Milena Górzyńska
  • Karol Cherbański
  • Mateusz Stachewicz
  • Stanisław Gałek
  • Martyna Pasternak
  • Jakub Nowogórski
  • Anna Trzpil
  • Karol Lisiński
  • Estera Biedrzycka
  • Adam Cackowski