Przygody Skarpetek - Dobry Humor! | e-Warsztaty plastyczne dla dzieci

Kiedy

13.05.2021
czwartek | godz. 17:40

Gdzie

Zoom

Bilety

10zł / normalny
Warsztaty dla dzieci w wieku od 6 do 12 roku życia | Zajęcia odbędą się na Zoomie. Po zakupieniu biletu w odpowiedzi prześlemy szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu | Więcej informacji: ola@artus.torun.pl
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

W kolejnej osłonie naszych warsztatów Przygody skarpetek będziemy rozmawiać o humorkach – tych małych i dużych. Wspólnie zastanowimy się, co poprawia nam humor, a co sprawia, że jest nam mniej wesoło.
Wyruszymy razem w przygodę niesamowitych skarpetek, a tym razem dokładnie jednej – białej, w czerwone kropki. Strasznie z niej było ruchliwe i niesforne stworzenie. Lubiła się wygłupiać, biegać i jeździć na hulajnodze. To trochę przez nią Be miała od czasu do czasu podrapane kolana.
Skarpetka w czerwone kropki nie lubiła się nudzić i wskoczyła do dziury pod pralką, bo chciała się po prostu przejść. Gdzie dotarła? I jaki znalazła sposób na poprawienie humoru? Dowiemy się już wkrótce na zajęciach!
Na zajęcia potrzebne będą: skarpetka nie do pary lub bez pary, najlepiej biała w kropeczki, karta i kredki.
Zajęcia odbędą się na Zoomie! Po zakupieniu biletu w odpowiedzi prześlemy szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu.
Zajęcia poprowadzi dla Was Aleksandra Strzelec – edukator kultury, plastyk, architekt krajobrazu.