Przybysz/Przybysz – koncert

Przybysz

Kiedy

19.10.2018
piątek | godz. 20:00

Gdzie

Sala Wielka

Bilety

79zł / normalny
Wydarzenie archiwalne
Otwarcie bram: 19:00. Start koncertu: 20:00

Po latach siostry Przybysz ponownie łączą siły! Już tej jesieni muzyczne serca słuchaczy rozgrzeje seria dziesięciu wyjątkowych koncertów pod znakiem Natalii i Pauliny Przybysz. W październiku siostry zawitają do Dworu Artusa. Na wspólnej trasie koncertowej artystki zaprezentują publiczności swoje solowe albumy – Światło NocneChodź Tu! oraz niezapomniany wspólny finał.

Światło Nocne to nowy album Natalii Przybysz, kolejny po znakomitym krążku Prąd. Album zapowiadał singiel Światło nocne. Piosenka opowiada o tym, co widoczne i o tym, co ukryte, a także o balansowaniu na krawędzi bycia sobą i udawania. Płytę dodatkowo promują takie utwory jak Świat wewnętrzny, Dzieci malarzy czy Czarny.

Paulina Przybysz natomiast przez wiele lat zasilała najróżniejsze projekty, aby w końcu powiedzieć́ coś zdecydowanym głosem w solowym materiale. Jej debiutancki album nosi tytuł Chodź Tu i jak sama artystka zaznacza – występuje pod swoim pełnym imieniem i nazwiskiem, ponieważ „ma coś konkretnego do powiedzenia”. Single promujące płytę to Dzielne kobiety, Pirx i Drewno.

W kwietniu oba albumy zostały docenione nagrodą Fryderyk 2018, co pokazało, że siła sióstr zwycięża! Toruński koncert nie ominą niespodzianki, a jedną z nich będą wyjątkowi goście, o których fani dowiedzą się wkrótce.

Organizator: Follow The Step
Partner: Kayax, yMusic
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

Bilety dostępne na www.followthestep.com oraz w bileteriach: Biletomat – bilety online, Eventim.pl, ebilet.pl  i Going. oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży Empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.