Przedsylwestrowy Dance Intense

Kiedy

29.12.2023
piątek | godz. 18:30

Gdzie

Sala Wielka

Bilety

25-30zł / normalny
Wydarzenie archiwalne
Bilety – 25 zł/potańcówka (godzina 19:00), 30 zł/warsztaty taneczne + potańcówka (godzina 18:30) | Potańcówkę poprzedzą warsztaty taneczne o godzinie 18:30 | Czas trwania potańcówki – 2 godziny (19:00-21:00) | Czas trwania warsztatów – 30 minut (18:30-19:00)
Artykuł dostępny w audiodeskrypcji

Wejdźmy w nowy rok tanecznym krokiem! Przedsylwestrowy Dens Intens to świetny sposób, by w najlepszym stylu pożegnać się z rokiem dwa tysiące dwudziestym trzecim i przygotować na przyszłe wyzwania. Będzie ono okazją do nieograniczonej i spontanicznej zabawy, a także świetną rozgrzewką przed nocą sylwestrową! W trakcie potańcówki nie tylko spalimy świąteczne kalorie, ale także damy się ponieść nieskrępowanej radości. Nie ma znaczenia, czy jesteście doświadczonymi tancerzami, czy dopiero zaczynacie swoją przygodę z tańcem. Dens Intens jest otwarte dla wszystkich, którzy pragną wyrazić się poprzez ruch, poczuć rytm i cieszyć się każdą chwilą na parkiecie!

Potańcówka będzie idealnym pretekstem do swobody w wyborze stroju! Pamiętajcie jednak, że najważniejszy jest zapał i gotowość do nieskrępowanych pląsów!

W taneczny stan wprowadzi nas Kasia Kostańska Maziarz!

Imprezę poprzedzą półgodzinne warsztaty taneczne o godzinie osiemnastej trzydzieści, które ułatwią Wam uczestnictwo w potańcówce! Pod okiem Kasi poznacie tańce, które wykorzystacie podczas wieczornego Dens Intens.

Pamiętajcie! Na warsztaty nie trzeba zapisywać się w parach!

Uwaga! Tańce, które będą na warsztatach, nie będą tłumaczone w trakcie imprezy.

Współorganizatorem wydarzenia jest W TAN.

Bilety dwadzieścia pięć złotych na potańcówkę o godzinie dziewiętnastej, trzydzieści złotych na warsztaty taneczne i potańcówkę o godzina osiemnastej trzydzieści. Potańcówkę poprzedzą warsztaty taneczne. Czas trwania potańcówki to dwie godziny. Czas trwania warsztatów to trzydzieści minut

Wejdźmy w nowy rok tanecznym krokiem! Przedsylwestrowy Dance Intense to świetny sposób, by w najlepszym stylu pożegnać się z rokiem 2023 i przygotować na przyszłe wyzwania. Będzie ono okazją do nieograniczonej i spontanicznej zabawy, a także świetną rozgrzewką przed nocą sylwestrową! W trakcie potańcówki nie tylko spalimy świąteczne kalorie, ale także damy się ponieść nieskrępowanej radości. Nie ma znaczenia, czy jesteście doświadczonymi tancerzami, czy dopiero zaczynacie swoją przygodę z tańcem. Dance Intense jest otwarte dla wszystkich, którzy pragną wyrazić się poprzez ruch, poczuć rytm i cieszyć się każdą chwilą na parkiecie!

Potańcówka będzie idealnym pretekstem do swobody w wyborze stroju! Pamiętajcie jednak, że najważniejszy jest zapał i gotowość do nieskrępowanych pląsów!

W taneczny stan wprowadzi nas Kasia Kostańska-Maziarz!

Imprezę poprzedzą półgodzinne warsztaty taneczne o godzinie 18:30, które ułatwią Wam uczestnictwo w potańcówce! Pod okiem Kasi poznacie tańce, które wykorzystacie podczas wieczornego Dance Intense.

Pamiętajcie – na warsztaty nie trzeba zapisywać się w parach!

Uwaga! Tańce, które będą na warsztatach, nie będą tłumaczone w trakcie imprezy.

Współorganizatorem wydarzenia jest W TAN.