Prezentacje nadesłanych prac w ramach Festiwalu Sztuka Natury 2010

Kiedy

08.12.2010
środa | godz. 18:00

Gdzie

Sala Wielka
Wydarzenie archiwalne

Podczas Festiwalu Sztuka Natury w dniach 8 – 11 grudnia 2010 r. w Kafeterii Struna Światła w godzinach 11:00 – 18:00 odbywać się będą:

  • prezentacja prac nadesłanych na konkurs pokazów multimedialnych. Głosowanie widzów na najlepszy pokaz  multimedialny**,
  • przegląd filmów podwodnych o tematyce przyrodniczej przygotowany przez MagazynNurkowanie
  • okazja do spotkania z Gośćmi Festiwalu, bezpośrednich rozmów i wymiany doświadczeń.

* Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany programu Festiwalu.
** Wśród osób biorących udział w głosowaniu zostaną rozlosowane nagrody.

więcej informacji na: www.sztukanatury.pl