Prezentacje nadesłanych prac w ramach Festiwalu Sztuka Natury 2010
Podczas Festiwalu Sztuka Natury w dniach 8 – 11 grudnia 2010 r. w Kafeterii Struna Światła w godzinach 11:00 – 18:00 odbywać się będą:
-
prezentacja prac nadesłanych na konkurs pokazów multimedialnych. Głosowanie widzów na najlepszy pokaz multimedialny**,
-
przegląd filmów podwodnych o tematyce przyrodniczej przygotowany przez MagazynNurkowanie,
-
okazja do spotkania z Gośćmi Festiwalu, bezpośrednich rozmów i wymiany doświadczeń.
* Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany programu Festiwalu.
** Wśród osób biorących udział w głosowaniu zostaną rozlosowane nagrody.
więcej informacji na: www.sztukanatury.pl


