Półkolonie | Złap je wszystkie! | Wakacje z Pokemonami

Kiedy

Od 27.07.2020 poniedziałek | godz. 06:00
do 31.07.2020 piątek | godz. 14:00

Gdzie

Dwór Artusa

Bilety

470zł / normalny
Turnus od 27 lipca 2020 roku. Zapraszamy dzieci w wieku 7 - 12 lat. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00. Koszt: 470 zł od dziecka/tydzień. Najpóźniej 5 dni roboczych przed rozpoczęciem półkolonii prosimy o dostarczenie na adres e-mail: elzbieta.lewandowicz@artus.torun.pl lub monika@artus.torun.pl bądź osobiście do sekretariatu Dworu Artusa wypełnionej Karty Kwalifikacyjnej Półkolonii i podpisanego Regulaminu Półkolonii.
Bilety wyprzedane! W ofercie naszych półkolonii mamy również dla Waszych pociech dni pełne zabawy w trakcie TropiMY naturę | Wakacje w stylu zero waste!

Twoje dziecko oszalało na punkcie gry Pokémon GO? A może obejrzało wszystkie sezony Pokemonów? Dzięki tym niezwykłym stworzeniom poprzez zabawę połączoną z nauką aktywnie spędzi wolny czas na półkoloniach w Artusie pod opieką profesjonalnej kadry!

Dołącz do Pikachu i innych pokemonów i przenieś się w świat, którego ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia i wszystko jest możliwe!

Tak jak Ash, Brock i Misty wspólnie wyruszymy na poszukiwania i wytropimy Pokemony w terenie Toruńskiej Starówki. Dzięki popularnej grze przekonamy dzieciaki do dawki zdrowego ruchu i zachęcimy do aktywnej eksploracji, ale także nauczymy empatii. Pokemony to nasi przyjaciele, a dzięki wiedzy zdobytej podczas wakacji dowiemy się, jak możemy się nimi opiekować, jakie mają moce oraz jak się z nimi zaprzyjaźnić.

Co czeka Twoje dziecko w czasie trwania turnusu?
• Pozna świat Pokemonów oraz kultury japońskiej – rodzimego kraju ich twórcy,
• Zamieni się w odkrywcę, poszukiwacza, trenera i opiekuna pokemonów,
• Rozwinie swoje umiejętności plastyczne i teatralne,
• Pobudzi swoją pomysłowość i wyobraźnię.

A wszystko to pod okiem edukatorów i animatorów z Dworu Artusa z doświadczeniem w pracy z dziećmi, w bezpiecznych warunkach zgodnych z aktualnymi przepisami.

Razem z nami zbieraj odznaki i zostań pełnoprawnym trenerem Pokemon!

Zajęcia odbywają się w Centrum Kultury Dwór Artusa przy ul. Rynek Staromiejski 6 oraz ul. Podmurna 1/3 i obejmują wyżywienie, zajęcia edukacyjne i ruchowe oraz ubezpieczenie.