Półkolonie | Poznańska 9 ¾ | Wakacje z Harrym Potterem

Kiedy

Od 20.07.2020 poniedziałek | godz. 06:00
do 24.07.2020 piątek | godz. 14:00

Gdzie

Filia Dom Muz | Podgórz

Bilety

450zł / normalny
Turnus zaczyna się 20 lipca 2020 r. Zapraszamy dzieci w wieku 7 - 12 lat. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00. Koszt: 450 zł od dziecka/tydzień. Najpóźniej 5 dni roboczych przed rozpoczęciem półkolonii prosimy o dostarczenie na adres e-mail: elzbieta.lewandowicz@artus.torun.pl lub monika@artus.torun.pl bądź osobiście do sekretariatu Dworu Artusa wypełnionej Karty Kwalifikacyjnej Półkolonii i podpisanego Regulaminu Półkolonii.
Bilety wyprzedane! W ofercie naszych półkolonii mamy również dla Waszych pociech dni pełne zabawy w trakcie TropiMY naturę | Wakacje w stylu zero waste!

Czy Twoje dziecko marzy, by wyruszyć w świat przygód z peronu 9 ¾?
Miłośników magii i czarów zapraszamy do Hogwartu na Poznańskiej. Szkoła magii, sztuczek i czarodziejstwa otwiera swoje wrota i zaprasza adeptów niezwykłych przygód na półkolonie inspirowane światem Harrego Pottera pod opieką profesjonalnej kadry.

Wakacje Poznańska 9 ¾ w Dworze Artusa to czas, kiedy przeniesiemy Twoje dziecko do cudownego świata wyobraźni, kreatywności i tajemnej wiedzy tajemnej rodem z książek J. K. Rowling. Młodzi adepci będą mogli poczuć się jak bohaterowie najpopularniejszej na świecie książki dla dzieci, przeżyć podobne do nich przygody oraz zawiązać przyjaźnie.

A wszystko to pod okiem edukatorów i animatorów z Dworu Artusa z doświadczeniem w pracy z dziećmi, w bezpiecznych warunkach zgodnych z aktualnymi przepisami.

Czego mogą spodziewać się młodzi czarodzieje? Naszą zabawę każdego dnia, wzorem najsłynniejszej Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart rozpoczniemy od tradycyjnej ceremonii przydziału. Tiara sprawdzi, do którego z domów najbardziej pasujecie. Czy to będzie Gryffindor, Slytherin, Ravenclaw, a może Hufflepuff? Z jakimi zadaniami i konkurencjami przyjdzie się zmierzyć przedstawicielom domów? Każdy dzień to nietypowa lekcja magii jak zielarstwo, wróżbiarstwo czy obrona przed czarną magią. Zbudujemy też własny zamek Hogwart, poznamy tajniki eliksirów, a nawet weźmiemy udział w lekcji iluzji i sztuczek magicznych.

Co czeka Twoje dziecko w czasie trwania turnusu?

• Zainspiruje się światem Harrego Pottera rozwijając wiedzę o świecie
• Zamieni się w budowniczego, odkrywcę, nauczy współpracy i wzajemnego wsparcia
• Rozwinie swoje umiejętności plastyczne i teatralne,
• Pobudzi swoją pomysłowość i wyobraźnię.

Zajęcia odbywają się w Centrum Kultury Dwór Artusa, Filia Dom Muz przy ul. Poznańskiej 52 i obejmują wyżywienie, zajęcia edukacyjne i ruchowe oraz ubezpieczenie.