Piosenki PRL-u 2
Zapraszamy na spektakl Teatru Afisz z cyklu Kabaretowe Czwartki.
Tym razem Piosenki PRL-u 2.
CZY SIĘ STOI CZY SIĘ LEŻY 2000 SIĘ NALEŻY!
Ta idea przyświeca Zakładkowej Komisji Kultury w czasie zebrania w sprawie… w klubokawiarni, przy bułgarskim koniaczku, a tymczasem… kogoś ściga pobór, wpadają cyganie z kapeluszem, a nawet przyjeżdża ABBA…
Wiadomo – odwilż.
Kupujemy w PEWEX-sie, ubieramy się w Modzie Polskiej. Jeździmy na handelek do demoludów. A w oczekiwaniu na talon na Malucha, przed 13-tą popijamy wódeczkę z meliny, głośno przy tym śpiewając.
Ach ten rozkoszny PRL.
Występują aktorzy scen toruńskich:
- Anna Magalska-Milczarczyk
- Krzysztof Zaremba
- Grażyna Rutkowska-Kusa
- Dariusz Bereski
więcej informacji na: http://www.teatrafisz.pl/


