Piosenki PRL-u 2

Kiedy

03.12.2009
czwartek | godz. 18:00

Gdzie

Kafeteria Struna światła
Wydarzenie archiwalne

Zapraszamy na spektakl Teatru Afisz z cyklu Kabaretowe Czwartki.
Tym razem Piosenki PRL-u 2. 

CZY SIĘ STOI CZY SIĘ LEŻY 2000 SIĘ NALEŻY!
Ta idea przyświeca Zakładkowej Komisji Kultury w czasie zebrania w sprawie… w klubokawiarni, przy bułgarskim koniaczku, a tymczasem… kogoś ściga pobór, wpadają cyganie z kapeluszem, a nawet przyjeżdża ABBA…
Wiadomo – odwilż.

Kupujemy w PEWEX-sie, ubieramy się w Modzie Polskiej. Jeździmy na handelek do demoludów. A w oczekiwaniu na talon na Malucha, przed 13-tą popijamy wódeczkę z meliny, głośno przy tym śpiewając.

Ach ten rozkoszny PRL.

Występują aktorzy scen toruńskich:

  • Anna Magalska-Milczarczyk
  • Krzysztof Zaremba
  • Grażyna Rutkowska-Kusa
  • Dariusz Bereski

 więcej informacji na: http://www.teatrafisz.pl/