Piñata! | zrób wspaniałą atrakcję na przyjęcie w ogrodzie

Kiedy

04.07.2020
sobota | godz. 12:00

Gdzie

Dwór Artusa | Piwnice Kultury

Bilety

10/30zł / normalny
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

Przyjęcia urodzinowe (i nie tylko), są dla dzieci bardzo ważne. Rodzice mogą nimi pokazać jak bardzo znają i dbają o swoje pociechy. Musi pojawić się tort ze świeczkami, rodzina i przyjaciele, często również wspaniałe prezenty. Ale jak urozmaicić takie przyjęcie? Nasza propozycja to piñata!

Piñata to najczęściej kolorowa kula wypełniona w środku słodyczami. Dzieci gromadząc się wokół z zasłoniętymi oczami, po kolei mogą w nią uderzać, by zdobyć słodkie nagrody. Powoduje to wiele śmiechu i wprowadza świetną atmosferę! Jako rodzice/opiekunowie stwórzmy sami piñatę dla naszych pociech! Pokażmy, że wiemy co dzieci kochają – nadajmy im kształt jednorożca, serca, pokemona czy świnki Peppy – czyli taki jaki będzie najlepszy dla danego malucha. Do środka wrzućmy ulubione słodycze, konfetti i inne ozdoby – uczestnicy przyjęcia docenią nasze starania.

W trakcie trwania warsztatów w Dworze Artusa będziecie mogli spróbować swych sił w roli twórcy pięknej Piñaty – z dostępnych materiałów, każda z rodzin stworzy jedną piñatę i będzie ją mogła zabrać do domu na przyjęcie.

Organizator zapewnia wszystkie potrzebne materiały.
Cena nie zawiera słodyczy i konfetti do wypełnienia piñaty.