Piknik na zakończenie lata w Kaszczorku

Kiedy

26.09.2020
sobota | godz. 15:00

Gdzie

Kaszczorek
Wstęp wolny! Zapraszamy!
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

Na zakończenie lata warto złapać ostatnie promienie słońca. Rodzinny piknik będzie więc wspaniałą okazją, aby na łonie przyrody, jak i w środku mobilnego Domu kultury Kaszczorek przeżyć ze sobą kilka nieśpiesznych chwil, świetnie się razem bawić i doświadczyć czegoś nowego… Dla wszystkich szukających inspiracji na wrześniową sobotę mamy idealny pomysł na wolny dzień z najbliższymi! W ramach Domu Kultury w Kaszczorku 26 września od godziny 15:00 przygotowaliśmy dla Was kolejny twórczy Piknik Sztuki na terenach zielonych przy ul. Gościnnej 10!

Tym razem w programie pikniku:

  • Warsztaty z Agnieszką – Kolorowe podusie – zabawa dla najmłodszych. Podczas warsztatów na białych poduszkach uczestnicy wykonają swoje kompozycje kolorystyczne.
  • Warsztaty z Agnieszką II – Instrumentalne zabawy – z materiałów rewolwingowych postaramy się wykonać ciekawe instrumenty muzyczne.
  • Warsztaty plastyczne ze Zbyszkiem – 3 kolory na zakończenie lata – tym razem zmierzymy się z tematem w technice farb plakatowych
  • Warsztaty z Elą – kolorowe zwierzaki – podczas warsztatów będziemy sporo pracować z kolorem, fakturą i nożyczkami.

W strefie relaksu natomiast czekają dla Was zabawy ruchowe i wygodne koce, na których w pełni się naładujecie na jesienne dni.

Wstęp na wszystkie warsztaty i do strefy relaksu–wolny.