Piknik końcówki lata w Kaszczorku

Kiedy

19.09.2020
sobota | godz. 11:00

Gdzie

Kaszczorek
Wstęp wolny! Zapraszamy!
Piknik odbędzie się na terenach zielonych w Kaszczorku przy ul. Gościnnej 10 w godz. 11:00 - 13:00
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

W ostatnie ciepłe dni warto spędzić, jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu i łapać ostatnie promienie słońca. Rodzinny piknik będzie, więc wspaniałą okazją, aby na łonie przyrody, jak i w środku mobilnego Domu kultury Kaszczorek, przeżyć ze sobą kilka nieśpiesznych chwil, by świetnie się razem bawić i doświadczyć czegoś nowego… Dla wszystkich szukających inspiracji na wrześniową sobotę, mamy idealny pomysł na wolny dzień z najbliższymi! W ramach Domu Kultury w Kaszczorku 19 wrzesnia od godziny 11:00 przygotowaliśmy dla Was kolejny twórczy Piknik Sztuki na terenach zielonych przy ul. Gościnnej 10!
Tym razem w programie pikniku mamy dla Was:
warsztaty z Agnieszką -breloki – każdy uczestnik będzie mógł wykonać własnoręcznie z użyciem specjalnych farb lub pisaków drewniany breloczek który udekoruje dodatkowo ozdobami pasmanteryjnymi.
Warsztaty z Agnieszką II – świece z wosku pszczelego – uczestnicy poznają technikę zwijanych z węzy, świec aromatycznych.
warsztaty z Olą – wolne wianki -warsztaty florystyczne z plecenia wianków,
warsztaty z Joanną Łagan – projekty zabawnych mini parasolek – projekty płaskie lub przestrzenne.

W strefie relaksu natomiast czekają dla Was zabawy ruchowe i wygodne koce, na których w pełni się naładujecie.
Wstęp na wszystkie warsztaty i do strefy relaksu – wolny.

W czasie pikniku będzie możliwość finansowego wsparcia Mateuszka Oźminy dzięki zbiórce organizowanej przez Fundację Werwa.

Mateuszek to chłopiec, który ma guza mózgu i aktualnie jest leczony w Ohio. Udało się już raz uzbierać ponad 4 mln dzięki zbiórce na Siepomaga, niestety ze względu na komplikacje oraz 40-dniowy pobyt na oiomie który podniósł drastycznie przewidywany kosztorys leczenia koszty wzrosły prawie o połowę. Uruchomiona została kolejna zbiórka która ma pozwolić rodzinie zebrać brakujące środki na leczenie.