KONCERT ODWOŁANY | Artus Festival | Paweł Domagała | koncert

Kiedy

23.11.2020
poniedziałek | godz. 19:00

Gdzie

Aula UMK

Bilety

70-109zł / normalny
Istnieje możliwość zwrotu zakupionego biletu w kasie Dworu Artusa po zakończeniu kwarantanny oraz w bileteriach zgodnie z ich regulaminem (goout, biletyna, kupbilecik)
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Artus Festival

Paweł Domagała bardzo szybko uzyskał opinię jednego z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych. Oprócz kariery filmowej drugą jego największą pasją jest muzyka. Od kilku lat dał się poznać również jako twórca i wykonawca piosenek, które szybko zostały radiowymi hitami. Jesienią 2016 roku ukazał się długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały Opowiem Ci o mnie. Płyta trafiła do serc szerokiego grona odbiorców, osiągając status Platynowej Płyty.

W następstwie muzycznego debiutu dwa lata później wspólnie z producentem Łukaszem Borowieckim przygotowali drugi album 1984. Nowe wydawnictwo ukazało się 16 listopada 2018 roku, zawierało 12 premierowych piosenek. Album promowała piosenka Weź nie pytaj, która stała się wielkim przebojem, osiągając już ponad 121 mln odtworzeń na YouTube, a także utwór Wystarczę ja, który również okazał się dużym sukcesem. Płyta doczekała się statusu Platynowej Płyty, a trasa koncertowa promująca album objęła prawie 100 koncertów, na które bilety były wyprzedane na długo przed koncertami.

20 listopada 2020 roku planowana jest premiera trzeciej płyty Pawła Domagały Wracaj, który promuje aktualnie piosenka – Popatrz na mnie.

W czasie koncertu w ramach Artus Festival Pawła Domagały na pewno nie zabraknie rozpoznawalnych hitów, jak i całkiem nowych kompozycji. Publiczność może być pewna, że energia płynąca ze sceny udzieli się wszystkim obecnym na sali. Charyzma wokalisty czyni każde pojawienie się Pawła Domagały na scenie niezwykłym przeżyciem – nie tylko muzycznym!

Wydarzenie odbywa się na Kujawach i Pomorzu.