Otwarcie Festiwalu Fotografii Przyrodniczej "Sztuka Natury"
Zapraszamy na uroczyste otwarcie Festiwalu Fotografii Przyrodniczej Sztuka Natury.
W programie Festiwalu przewidziane są:
-
pokazy multimedialne, spotkania z ich autorami
-
otwarcie wystawy fotograficznej Dziesięć lat flirtowania z przyrodą – Prace Okręgu Pomorsko-Kujawskiego Związku Polskich Fotografów Przyrody
-
Gośćmi Specjalnymi Festiwalu będą autorzy programu Dzika Polska
Wystawa czynna do 24 grudnia 2009 od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00 oraz podczas imprez.
więcej informacji na: www.sztukanatury.pl


