Otwarcie Festiwalu Fotografii Przyrodniczej "Sztuka Natury"

Kiedy

07.12.2009
poniedziałek | godz. 17:00

Gdzie

Sala Wielka
Wydarzenie archiwalne

Zapraszamy na uroczyste otwarcie Festiwalu Fotografii Przyrodniczej Sztuka Natury.

W programie Festiwalu przewidziane są:

  • pokazy multimedialne, spotkania z ich autorami 
  • otwarcie wystawy fotograficznej Dziesięć lat flirtowania z przyrodą – Prace Okręgu Pomorsko-Kujawskiego Związku Polskich Fotografów Przyrody 
  • Gośćmi Specjalnymi Festiwalu będą autorzy programu Dzika Polska


Wystawa czynna do 24 grudnia 2009 od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00 oraz podczas imprez.

więcej informacji na: www.sztukanatury.pl