Niesamowite Przygody Białej Skarpetki | e-Warsztaty plastyczne dla dzieci

Kiedy

27.01.2021
środa | godz. 16:30

Gdzie

Zoom
Wstęp wolny! Zapraszamy!
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

Tym razem na warsztatach online opowiemy o sportowej skarpetce prawej, która uciekła przed nudą! Odpowiedzi na to, co robić, by się nie nudzić poszukamy wśród historii skarpetek nie do pary lub bez pary, w książce Nowe przygody Skarpetek Justyny Bednarek.

Skarpetka, o której chcemy wam opowiedzieć, była biała, bawełniana, idealna do biegania i ćwiczenia mięśni brzucha. Coś jednak musiało pójść nie tak podczas produkcji, bo skarpetkom zupełnie brakowało sportowego ducha. Mówiąc wprost: były potwornie leniwe. Jak skarpetka uporała się z nudą i znalazła na nią sposób, dowiecie się podczas spotkania.

Na warsztaty potrzebne będą: skarpetka nie do pary lub bez pary, najlepiej biała sportowa, marker, kartka i coś do rysowania.

Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza Google lub mailowo monika@artus.torun.pl – w odpowiedzi prześlemy szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu. Posługujemy się platformą Zoom obsługiwaną przez komputery i smartfony.

Zajęcia poprowadzi dla Was Aleksandra Strzelec – animatorka i edukatorka kultury, florysta, plastyk i architekt krajobrazu.