Mój album = moja historia | Warsztaty dla młodzieży

Mój album

Gdzie

Piwnice Kultury

Bilety

25zł / normalny

Prowadzący: Monika Ratajczyk

Telefon: 792 006 098

E-mail: monika@artus.torun.pl

Zajęcia dla młodzieży 12-19 lat | Czas trwania 1,5 h | Koszt - 25 zł/osoba | Grupa max - 26 osób | Prowadząca - Monika Ratajczyk | Więcej info - 792 006 098
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

Mój album

Mój album = moja historia to warsztaty fotograficzno-plastyczne, które obudzą w młodych uczestnikach wyobraźnię opartą na twórczym eksperymentowaniu i zabawie z różnymi technikami fotograficznymi.

Zajęcia pozwolą na zdobycie wiedzy teoretycznej o fotografii, która wcale nie musi być niezrozumiała. Co to jest kompozycja? Jakie mamy typy ujęć? Na czym polega fotografia studyjna? To tematy, które na pewno pojawią się podczas zajęć i co więcej – zostaną przećwiczone! Posłużą nam do tego specjalne aparaty instax mini z funkcją natychmiastowego wywołania zdjęć.

Następnym krokiem będzie zaprojektowanie unikatowych albumów na zrobione zdjęcia. Każda oprawa zostanie wykonana według indywidualnego pomysłu i dostępnych materiałów. Filc, wstążki, cekiny i inne aplikacje pozwolą każdemu poruszyć swoją kreatywność i dopasować wygląd albumu do własnego gustu i potrzeb, a co za tym idzie stworzyć idealną pamiątkę. Umieszczenie tam wcześniej zrobionych zdjęć będzie stanowić początek dokumentowania własnych historii przez młodych fotografów.

Zdobyte doświadczenie i wykonany przez uczestników album będzie doskonałym początkiem do kontynuowania przygody z fotografią. To wspaniała okazja do rozwinięcia zdolności oraz odkrycia w sobie nowych talentów i wyobraźni.

Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały.