„Magiczne Drzwi – Sztuka” | Spektakl dla dzieci z okazji Mikołajek

Kiedy

05.12.2021
niedziela | godz. 11:00

Gdzie

Filia Dom Muz | Rudak
Wstęp wolny! Zapraszamy!

Święta zbliżają się wielkimi krokami! Aby uprzyjemnić Wam czas oczekiwania otuleni światłem kolorowych lampek i zapachem igliwia, przeniesiemy się w świat niesamowitej opowieści o akceptacji, odkrywaniu talentów i poznawaniu własnego wnętrza.

W wigilię Mikołajek w Filii Dom Muz | Rudak (ul. Okólna 169) podarujemy Waszym milusińskim przedsmak Bożego Narodzenia w postaci spektaklu Magiczne drzwi w reżyserii Teatru Alelale. Jego bohaterką jest Hania – dziewczynka, która ze względu na przeprowadzkę zostaje zmuszona do zmiany towarzystwa. Mimo starań i marzeń o pięknej przyjaźni, nie potrafi odnaleźć się w nowym otoczeniu. Nieakceptowana przez rówieśników – z coraz większym poczuciem alienacji – zaczyna szukać bezpiecznej przystani w krainie wyobraźni. Przekraczając magiczne drzwi dziewczynka, trafia do świata sztuki, w którym spotyka niesamowite postacie. Kim są oraz co może wyniknąć z tej znajomości? Dowiemy się już 5 grudnia 2021 roku o godz. 12:00!

Utrzymane w świątecznym klimacie przedstawienie, przybliży dzieciom podstawowe pojęcia ze świata sztuki.

Po spektaklu zapraszamy do udziału w animacjach i konkursach z drobnymi nagrodami oraz na świąteczne warsztaty kreatywne, które odbędą się o godz. 13:30.

Obsada: Karolina Kasprzak, Iga Jambor-Skupniewicz

Reżyseria: Teatr Alelale

Muzyka: Paweł Grajnert

Spektakl dofinansowany ze środków Gminy Miasta Toruń.

Sponsorem wydarzenia jest Apro Investment.

Współorganizatorem wydarzenia jest Rada Okręgu Rudak.

Słodkości dla Uczestników Mikołajek na Rudaku ufundowała Fabryka Cukiernicza Kopernik.